Вийшов тизер фільму «Уроки толерантності» про упередження українців щодо ЛГБТК+

Дистриб’ютор FILM.UA випустив тизер нової комедії режисера Аркадія Непиталюка («Кров’янка», «Припутні») «Уроки толерантності». Прем’єра в кінотеатрах — 14 лютого 2024 року 

«Уроки толерантності» знятий за мотивами п’єси Ігоря Білиці «Гей-парад» — фільм порушує тему упереджень українського суспільства щодо ЛГБТК+ спільноти. 

Сюжет розповідає про звичайну українську сім’ю, яка страждає через фінансові складнощі. Кожен з членів родини має свої страхи та стереотипи навʼязані суспільством, такі як сексистські жарти, висміювання інакшості, купа нецензурної лексики у спілкуванні та надмірна агресія до всього, з чим вони не згодні миритися. Родину обирають для участі в програмі з євроінтеграції «Уроки толерантності». 

«Чи вдасться провінційній вчительці, її безробітному чоловіку та дітям приборкати власні стереотипні погляди, щодо права людини мати будь-яку сексуальну орієнтацію та жити своє життя? І найголовніше, чи зможуть вони поглянути на світ очима тих, кого обходили десятою дорогою?», — йдеться в синопсисі фільму.

Проєкт став одним із переможців 17-го конкурсного відбору Держкіно (2021 рік).

В серпні вийшов перший трейлер драми «НАЗАВЖДИ-НАЗАВЖДИ» української режисерки Анни Бурячкової («Коли нам було 15», кліп СТАСІК — «Герої вмирають»).

Сюжет «НАЗАВЖДИ-НАЗАВЖДИ» розгортається на фоні Києва 1990-х. Головна героїня Тоня переходить зі школи в центрі міста до іншої — у спальному районі, та потрапляє до компанії відчайдушних підлітків. Разом вони шукають пригод та неприємностей на околицях української столиці.

Докладніше про стрічку ми розповідали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis