Міла Куніс і Blizzard запустили в World of Warcraft ініціативу на підтримку України

Акторка Міла Куніс в колаборації з розробником ігор Blizzard анонсували спільну ініціативу. Тепер у грі World of Warcraft продаватимуть спеціальний набір «петів» на підтримку України 

Pet Pack складається з двох домашніх улюбленців у кольорах українського прапора: золотистого ретривера Sunny для World of Warcraft та блакитного мурлока Flurky для доповнення Wrath of the Lich King Classic. Обох «петів» можна використовувати до теперішніх та майбутніх класичних персонажів гри.

Придбати Pet Pack можна до 29 серпня тут. Його ціна — 496 грн. Всі вторговані з продажу персонажів кошти перерахують до BlueCheck — ініціативи актора Лієва Шрайбера, яка займається фінансовою підтримкою українських гуманітарних фондів та волонтерів.

Обидві версії «петів» можна придбати лише в межах ініціативи Куніс та Blizzard.

Після купівлі Sunny автоматично з’явиться у колекціях, а для отримання Flurky потрібно пройти короткий квест від власників корчми в будь-якій столиці або поговорити з Ландро Лонгшотом у Буті-Бей.

В березні 2022 року Міла Куніс із чоловіком Ештоном Катчером зібрали понад 30 млн доларів на підтримку України. Для цього вони запустили збір коштів на платформі GoFundMe, а також самостійно пожертвували туди 3 мільйони доларів. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ashton Kutcher (@aplusk)

Гроші передали організації Flexport, яка надавала гуманітарну допомогу на кордонах Польщі, Угорщини, Румунії, а також сервісу Airbnb, що надавав українцям безплатне житло на короткі терміни.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis