The Chainsmokers стануть першими музикантами, які дадуть концерт у космосі

Дует Дрю Таггарта та Алекса Полла полетить в космос у 2024 році на кораблі приватної космічної компанії World View, пише Variety. The Chainsmokers стануть учасниками одного з її перших туристичних польотів. Під час перебування у космосі гурт зіграє концерт у герметичній капсулі

«Ми завжди мріяли про космічний політ і щасливі співпраці з World View, які дарують нам цю пригоду й досвід. Впевнені, що види Землі й космосу будуть неймовірним та надихаючими, й ми сподіваємося, що цей політ стане поштовхом до майбутніх творчих проєктів», — коментують новину The Chainsmokers.

Разом The Chainsmokers у подорож відправляться ще шестеро пасажирів. Політ триватиме до 12 годин, а максимальна висота на яку злетить корабель World View може скласти 20 480 метрів.

Голова World View Раян Хартман розповів, що його компанія обрала The Chainsmokers зокрема й тому, що «їхня музика подобається дуже різним людям», а також щоб зацікавити у космічному туризмі молоду аудиторію. Також він зазначив, що до фанатів гурту належить і його син.

The Chainsmokers — заснований у 2012 році американський ді-джей дует Дрю Таггарта і Алекса Палла. Перший мініальбом Bouquet гурт випустив у жовтні 2015 року. Відзначені нагородою «Ґреммі-2017» за найкращий танцювальний запис  «Don’t Let Me Down».

11 липня 2019 року The Chainsmokers виступили на фестивалі Atlas Weekend.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis