KSENIASCHNAIDER та дизайнерка Дарія Біла випустили лімітовану благодійну капсулу

Бренд KSENIASCHNAIDER у колаборації з дизайнеркою Дарією Білою  представили благодійну лімітовану капсулу з речей у техніці печворк. Всі виручені з продажу кошти команда направить на підтримку ЗСУ та волонтерських ініціатив

This publication is also available in English

До колекціі ввійшли шорти та хустки у розмірах S та XXL.

Остання виготовлена у форматі трансформера: за словами дизайнерів, її можна носити як топ чи спідницю, пов’язати на шортах з колаборації чи будь-якому іншому одязі, прикрасити шию або використати як аксесуар для волосся

Для виготовлення речей використали залишки тканин із виробництва, а полотно створили з невеличких клаптиків матеріалу. Більшість з них прикрашена квітчастими принтами, смугами чи крапками. 

Купити речі з капсули можна на сайті KSENIASCHNAIDER або в шоурумі бренду на Михайлівському провулку, 24.

В квітні KSENIASСHNAIDER представили колекцію Весна/Літо 2022, присвячену 10-річчю бренду. В команді розповіли, що в речах з колекції вони вирішили «відродити культові образи бренду» та використати «прийоми та техніки, над якими команда працювала роками».

В неї ввійшли фірмові джинси з подвійним поясом, бахромою та асиметричним кроєм, а також оверсайз-костюми з переробленого деніму. Колекцію доповнили в’язаними светрами, футболками, топами та сукнями, виготовленими з залишків пряжі, тканин та елементів вінтажного спортивного одягу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis