«Клуб на Кирилівській» запускає новий сезон концертів MIASMA OF THE REAL. Перший — шоукейс одеської сцени

Команда клубу ∄ анонсувала старт нового сезону серії концерті експериментальної музики MIASMA OF THE REAL («Міазма реального»). Новий івент відбудеться 5 листопада в Glass Tower на Кирилівській, 41 

В програмі MIASMA OF THE REAL запланований шоукейс одеської електронної сцени. В лайнапі — п’ять локальних музикантів:

Polje — проєкт одеського електронного музиканта Віктора Константинова, який з 2015 року співпрацює з лейблом Worn Pop.

«Безперечний майстер живого виступу, він працює у DAW-less форматі та у різноманітті жанрів: від краут-року та джазу до хіп-хопу, ембіенту та пост-панку».

Dj Graffity — електронний музикант, який «працює на стику польових записів та аналогового синтезу».

«Його звучання — це щось на перетині конкретної музики, іллбіенту та нойзу. Dj Graffity створює музику, що спонукає слухача до рефлексії над реальним та синтетичним у музичному просторі».

vixiii — одеська музикантка та резидентка одеського художнього об’єднання ОСРЗ-2 на території колишнього суднобудівного заводу.

«Вплив місцевої сцени добре відчутний в її музиці. Проєкт vixiii відносно новий. Він розпочався з диктофону та маніпуляцій з власним голосом та згодом переріс у цілісне медитативне дослідження навколишнього середовища».

Bryozone — електронний проєкт одеської музикантки, резидентка лейблу Muscut та співзасновниця фестивалю ODS Ганни Брижатої.

«Вона працює у напрямку індустріального дабу, ембієнт та музики оточення. Її стиль характеризується текстурністю та мерехтливим звучанням, доповненими проникливим вокалами. Вона плавно переходить від гнучких мелодій до інтенсивних ритмів, зберігаючи у своїй музиці захопливу цілісність».

Вічний Ґандж —проєкт музиканта Володимира Чигринця.

«Його жанрові рамки формуються на перетині пост-панку, декламації, а також аранжувань авторських і фольклорних пісень. У концертній практиці Володимир доповнює виконання творів шумовими елементами, контекстними коментарями та прослуховуванням українського радіоефіру».

Початок запланований на 18:00. Квитки можна буде придбати на вході, вартість — 300 гривень.

Перший концерт з серії MIASMA OF THE REAL відбувся в березні 2023 року.

За словами організаторів, мета MIASMA OF THE REAL — «спробувати створити безпечний простір» для створення та поширення культури, а також дослідити експериментальну українську сцену та презентувати нових артистів.

Анонсуючи перший березневий івент в ∄ пояснили: «Зараз ми всі вимушені взаємодіяти з реальністю, в якій ворог намагається позбавити нас права творити та сприймати культуру. Цією серією ми намагаємось створити наскільки це можливо безпечний простір, щоб відстояти це право, досліджуючи експериментальну українську музичну сцену та висвітлюючи українських артистів, котрі продовжують створювати музику у найскладніших обставинах.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis