Ageless: Syndicate випустив новий осінній дроп

Syndicate представив колекцію Ageless, головна ідея якої — стирання межі між поколіннями та «руйнування такого соціального конструкта як вік». Купити речі вже можна на сайті бренду 

У Syndicate розповіли, що, створюючи колекцію, надихались модою Східної Європи у 1980-х роках та «вуличною культурою, яка нині живе в молоді». Так в команді хотіли відобразити речі, які вплинули на сучасний стиль «глибше, ніж ми думаємо».

Колекція складається з понад 20 айтемів, які поєднують в собі класичні силуети «від батьків» та оверсайз-крій сучасного покоління.

До неї увійшли класичні штани прямого крою із зовнішніми кишенями, пальто, зіп-худі та світшоти, широкі джинси, «подвійні» сорочки та футболки з принтами «улюблених листівок з месенджерів». Серед аксесуарів — в’язані шапки.

 

Частиною нового дропу стали жилетки, створені у техніці апсайкл зі вживаних матеріалів.

«Я народилася і прожила більшу частину свого життя в Києві. Це місто має історію і водночас в цьому місті живе чиста молодість, — розповіла Іра Василевська, креативна директорка Syndicate. Моїм натхненням для колекції став мій батько, який одночасно не думав і думав про свій стиль, виходячи “в люди”. Він завжди має дуже охайний вигляд, носить сорочки та класичні штани, проте комфорт стоїть для нього на першому місці. Його відчуття стилю лежить в основі колекції». 

У липні Syndicate випустив спільний дроп зі львівським художником Олесем Дерегою. До нього увійшли оверсайз-футболки та сорочки з принтами з авторськими принтами митця.

Для колаборації Дерега вирішив «обіграти естетику каталогізації предметів історичної та культурної цінності», проте замінив ці предмети на речі широкого вжитку. Так, на футболках та сорочках зобразили іграшку коника чи плесканець — посуд із глини, а також композиції з посуду та побутових предметів.Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis