«Клуб на Кирилівській» запускає серію концертів. В фокусі — українська експериментальна музика

Команда київського клубу ∄ анонсувала нову серію концертів експериментальної музики MIASMA OF THE REAL («Міазма реального»). Перший івент відбудеться 19 березня в приміщенні Glass Tower на Кирилівській, 41

Участь в концертах братимуть українські електронні артисти. В лайнапі першого MIASMA OF THE REAL заявлені музиканти ACID JORDAN, DJ SNORK, NOORI, SWAMPDOGS та XTCLVR.

Організатори пояснюють: «”Міазма реального” — поняття, що уособлює невідворотну необхідність взаємодії з несприятливим реальним середовищем. Окрім природних навколишніх чинників, таких як забруднення повітря та зміна клімату, термін стосується негативних культурно-історичних обставин, однією з яких є війна». 

Метою нового проєкту — «спробувати створити безпечний простір» для створення та поширення культури, а також дослідити експериментально українську сцену та презентувати нових артистів.

«Зараз ми всі вимушені взаємодіяти з реальністю, в якій ворог намагається позбавити нас права творити та сприймати культуру. Цією серією ми намагаємось створити наскільки це можливо безпечний простір, щоб відстояти це право, досліджуючи експериментальну українську музичну сцену та висвітлюючи українських артистів, котрі продовжують створювати музику у найскладніших обставинах.

Всі деталі майбутнього концерту 19 березня організатори обіцяють повідомити найближчим часом.

Квитки можна буде придбати на вході. Вартість — 300 гривень.

В листопаді 2022 року, начесть триріччя київського клубу ∄, лейбл Standard Deviation представив новий реліз. Альбом From Ukraine, For Ukraine («З України, для України») — це компіляція з 20 треками українських електронних музикантів та іноземних музикантів-друзів лейблу

До релізу ввійшли треки музикантів Andriy Kostyukov, Ars Was Taken, Chaosy & Costa, czysta forma, DJ Stingray, Evita Manji, Hanna Svirska, Heith, Human Margareeta, Katarina Gryvul, Koloah та Studnitzky, M.E.S.H., Marcel Dettmann, Maryana Klochko, Setaoc Mass, shemovesshe, Louwave & Splinter, Tzusing, Yana Ilo та електронного дуету СУМ.

Докладніше про From Ukraine, For Ukraine ми розповідали в нашому матеріалі.
Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis