Команда Double Triple Fest вимагає ізоляції російських спортсменів

don’t Take Fake та Radio Day як організатори Double Triple Snow Fest і Double Triple Summer Fest та редакція DTF Magazine закликають спортивні бренди, організаторів змагань та профільні медіа до ізоляції російських спортсменів

This publication is also available in English

Повний текст заяви:

«Війна, яку росія розв’язала проти України, зачепила всі сфери. І спорт одна з найбільш видимих.

Атлети з усього світу вже підписали листа до Міжнародного олімпійського комітету та Міжнародного паралімпійського комітету, у якому закликали відсторонити російських атлетів від участі в міжнародних змаганнях включно з паралімпійськими іграми-2022, що мають початися в Пекіні четвертого березня (3 березня Міжнародний паралімпійський комітет відсторонив білорусів та росіян від участі в Паралімпіаді. — Прим. DTF Magazine).

Хочемо додати, що ми виступаємо за ізоляцію російських екшн-атлетів — скейтерів, BMX-райдерів, сноубордистів, фристайлістів, які ігнорують вторгнення їхньої країни в Україну. Ми дозволили вам брати участь у міжнародних змаганнях у Києві попри окупацію частини нашої країни вашою армією. Ви на власні очі бачили наше життя тут, а тепер ви удаєте, що забули про це та зберігаєте мовчання. Такого більше не буде.

Ми закликаємо усе ком’юніті екшн-спорту відмовити російським атлетам у будь-якій взаємодії:

— в участі у змаганнях;
Організатори одного з найстаріших екшн-контестів Європи Simple Session у Талліні вже особисто нам підтвердили, що підтримують цей крок.

— у публікації створеного ними контенту;

— у спонсорській підтримці.

Подальшою співпрацею ви показуєте байдужість до атаки на одну з найбільших країн Європи».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Double Triple (@doubletriple_fest)


 

Від Берліна до Торонто: Як проходять мітинги на підтримку України

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis