Команда київського ICKPA готує дводенний благодійний фестиваль в Берліні

Команда грузинського техно-клубу Bassiani, організаторів київського фестивалю ICKPA, проведе в Берліні дводенний «збір коштів для української музичної спільноти». Івент запланований 25-26 червня у берлінському клубі RSO

В лайн-апі ICKPA: BERLIN заплановані сети електронних музикантів Helena Hauff, , Finn Johannsen та Christian AB, який зіграє b2b з британським музикантом Quest. З представників української електронної сцени до них приєднаються Koloah, Jana Woodstock, Nastya Vogan, Ponura, Nastya Muravyova, Adelina та Udda. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ICKPA (@ickpakyiv)

Крім музичної частини, у RSO розмістять поп-ап від київського магазину Planet B. На ньому представлять роботи українських митців та одяг локальних брендів та дизайнерів: m0d44, Anton Belinsky, Savvina Gallery, Pressure, Low Blow, Jeu de lab, Keep, Bookworks та O(FourFour)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Planet B (@pbkyiv)

Всі кошти, виручені на ICKPA: BERLIN передадуть на допомогу членам клубного ком’юніті України, «багато представників якого лишились без роботи та дому».

Перший фестиваль електронної музики ICKPA від команди грузинського клубу Bassiani пройшов під Києвом у червні 2021 року. Локацією для нього обрали територію санаторію «Хвиля».

«ICKPA прийшла не в гості»: Навіщо Bassiani готує новий фестиваль в Києві

В лайн-апі були заявлені 45 іноземних та українських артистів, серед яких Jeff Mills, Lena Willikens, DVS1 та Hector Oaks, резиденти Bassiani: HVL, Zitto, NEWA, Kancheli, NDRX та локальні музиканти: DJ Nastia, Koloah, Nastya Muravyova, Ponura, S.A Tweeman, Stanislav Tolkachev, Vera Logdanidiи та Vladimir Gnatenko.

У 2022 році ICKPA мав пройти з 1 по 3 липня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis