росія запровадила персональні санкції проти керівників Netflix та Universal Pictures

Міністерство закордонних справ росії заявило, що з шостого червня ввело персональні санкції проти ще 61 громадянина США. Серед них керівники провідних корпорацій війського-промислового комплексу, медійних платформ та рейтингових агентств, авіакомпаній, суднобудівних компаній, а також окремих чиновників Держдепартаменту США

Серед тих, хто потрапив під обмеження, числяться співзасновник та керівник Netflix Рід Гастінгс, голова кінокомпанії Universal Pictures Пітер Крамер та Ліза Су — генеральний директор американської компанії AMD, одного з головних виробників інтегрованої електроніки, процесорів, відеокарт та материнських плат.

Загалом, за останні декілька місяців до «стоп-листа» внесли вже 1023 громадянина США. Усім, хто потрапив до «стоп-листа», заборонено в’їзд на територію росії «на безстроковій основі».

Раніше під персональні санкції від міністерства іноземних справ рф потрапили голова Meta Марк Цукерберг, президент Microsoft Бредфорд Сміт, директор LinkedIn Райан Росланські, продюсер та колишній генеральний директор студії DreamWorks Джеффрі Катценберг, а також актор Морган Фрімен. Крім того, до «стоп-листа» потрапили президент США Джо Байден та віце-президент Камала Гарріс. 

В міністерстві іноземних справ рф стверджують, що обмеження стали їх відповіддю «на санкції США, що постійно розширюються, проти російських політичних і громадських діячів». 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis