Компанія Mattel випустила ляльку Барбі в образі Девіда Бові з кліпу «Life on Mars?»

Ляльку випустили на честь 50-річчя знакового альбому Бові — «Hunky Dory», пише Hypebae. Три роки тому Mattel випустила іншу Барбі, присвячену музикантові — в образі його альтер-его Зіггі Стардаста

Нова лялька одягнена в блакитний штанний костюм, смугасту сорочку та черевики на платформі. Барбі нафарбована яскравими блакитними тінями, рожевою помадою та має обʼємну зачіску у стилі 1990-х. Саме в такому образі Бові знімався у кліпі на трек «Life on Mars?».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Barbie (@barbie)

«Завдяки внеску у мистецтво, музику, моду та кіно Девід Бові став неповторним культурним феноменом. Наша друга трибьют-лялька відзначає 50-річчя його класичного ”Hunky Dory”, кліпу на культову “Life on Mars?” та вбрання, що назавжди повʼязаний з цим хамелеоном попмузики», — коментує реліз ляльки Mattel.

Купити ляльку можна на сайті Mattel. Ціна — 50 доларів.

  

Девід Бові — британський рок-музикант, продюсер, сонграйтер, художник та актор. Займався музикою протягом 50 років та часто змінював образи, за що отримав прізвисько «хамелеон рок-музики». При цьому, артисту вдавалося зберігати характерний, впізнаваний стиль та суміщати його з его з актуальними музичними напрямками.

На рахунку музиканта 27 студійних альбомів. Бові помер 10 січня 2016 року у віці 69 років от раку печінки. за два дні до смерті він встиг випустити альбом Blackstar.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis