Вийшов тизер третього сезону «Королівства» Ларса фон Трієра

Данська кінокомпанія Zentropa, заснована у 1992 році фон Трієром та продюсером Петером Ольбеком Йенсеном, показала перший тизер нового сезону серіалу «Королівство». Прем’єра шоу запланована на осінь 2022 року

У тизері головна героїня Карен (Боділь Йоргенсен), яка страждає на сомнамбулізм, приходить до воріт Королівства, що розташовані у Королівському госпіталі Копенгагена. Саме там «зло пустило коріння, а медицина щодня бореться сама з собою».

Повна назва третього сезону — «Королівство: Вихід». Сценарій написав фон Трієр спільно з Нільсом Форзелем. Окрім Йоргенсен у серіалі знялися Девід Денчик («Сніговик», «007: Не час помирати») та Александр Скашґорд («Велика маленька брехня», «Варяг»).

Третій сезон стане для серіалу фінальним.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Zentropa Productions (@zentropaproductions)

«Королівство» — данський серіал, створений Ларсом фон Трієром. Шоу містить два сезони по чотири серії, які виходили у 1994 і 1997 роках.

Події серіалу розгортаються в нейрохірургічному відділенні Королівського госпіталю Копенгагена — головному госпіталі Данії, відомим під назвою «Riget». Це слово можна перекласти як перекладається як «царство» або«королівство», воно також відсилає до данського dødsriget — царства мертвих.

Персонал клініки та пацієнти госпіталю стикаються з різними суспільними й паранормальними явищами. Серед особливостей серіалу прихований гумор, жовто-коричнева колірна гамма, зернистість зображення, різка зміна кадрів і присутність двох посудомийників з синдромом Дауна, які обговорюють в деталях те, що відбувається в госпіталі, але не беруть участі у подіях шоу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis