«Чорний звір»: Слухайте новий трек електронної музикантки Hanna Svirska

Київська продюсерка та авант-поп виконавиця Hanna Svirska випустила новий трек «Чорний звір». Це «легенда про звіра, який уособлює собою найбільше, найстрашніше зло»

За словами музикантки, історія, яку вона вигадала для опису треку, стала аналогією до теми повномасштабної війни росії проти України.

«Звір приходив вночі, вбивав і катував людей, знищував і грабував їхні будинки. Однак, люди зрозуміли, що якщо його не боятись, то він загине без уваги й підтвердження особистої значущості. Так і сталося, одного дня він просто зник, перетворившись на попіл. Це придумане мною порівняння до війни росії з Україною», — пояснила Hanna Svirska.

В серпні Hanna Svirska зіграла сет на спільному етері DTF Magazine та онлайн-радіо Gasoline, присвяченому 31-й річниці Незалежності України.

Hanna Svirska — київська електронна продюсерка та авант-поп виконавиця. Розпочала кар’єру у 2018 році в дуеті Tunelilisu, а як сольна виконавиця випустила кілька мініальбомів. Останній з них — Echo — вийшов у липні.

Хана поєднує деконструйований вокал, ембієнт та нью-ейдж з експериментальною електронікою, звуками природи та українською поезією.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis