Крістен Стюарт та Ель Феннінг зіграють головні ролі в фільмі Rosebushpruning

Акторки разом з британцем Джошем О’Коннором («Корона», «Емма») знімуться в новій стрічці бразильського режисера Каріма Айнуза («Невидиме життя Еврідіки»), пише The Hollywood Reporter. Стрічка називатиметься Rosebushpruning, що перекладається як «Обрізка трояндових кущів»

В основу сценарію ляже дебютний повнометражний фільм італійського режисера Марко Беллокйо «Кулаки в кишені» 1965 року. Стрічку називають «темною сатирою на сімейні та соціальні цінності». Вона також входить в список «100 італійських фільмів, які потрібно зберегти».

«Кулаки в кишені» розповідає історію адвоката Августо, який утримує родину з двома хворими братами та сліпою матір’ю. Чоловік хоче одружитись зі своєю наречено, проте вважає, що не зможе цього зробити, постійно думаючи про свою родину. Його молодший брат Алесандро хоче допомогли йому з одруженням у дуже дивний спосіб.

Сценаристом майбутнього проєкту виступив Ефтіміс Філіппу, відомий роботою над сценаріями фільмів «Лобстер» та «Вбивство священного оленя» Йоргоса Лантімоса. 

«Дебютний фільм Марко Беллокйо вийшов понад 50 років тому і мав величезний вплив на італійське кіно та сторітелінг того часу. Я радий працювати над своїм проєктом з Ефтімісом Філіппу, щоб повернутися до цієї культової роботи та створити сучасну притчу про смерть традиційної патріархальної сім’ї — я сподіваюсь, що вона вийде в рівній мірі зворушливою та провокаційною», — прокоментував роботу над стрічкою Карім Айнуз.

Продюсуванням фільму займеться стримінг MUBI та кінопрокатник The Match Factory. Виробництво стрічки почнеться навесні 2024 року.

В лютому стало відомо, що Крістен Стюартзіграє фотографку, письменницю та активістку Сьюзен Зонтаґ у байопіку режисерки Кірстен Джонсон. В основу стрічки лягла книга американського письменника Бенджаміна Мозера «Зонтаґ. Життя і творчість», відзначена у 2020 році Пулітцерівською премією.За словами продюсерки байопіку Габріель Тани, майбутній фільм «стане драмою, що віддасть належне реальним подіям».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis