Крістіан Бейл повернеться до ролі Бетмена. Якщо його запросить Крістофер Нолан

В інтерв’ю виданню Screenrant актор зізнався, що був би не проти повернутися до ролі Бетмена, але за однієї умови — якщо режисером стрічки знову виступить Крістофер Нолан. Актор грав головну роль у фільмах трилогії Нолана: «Бетмен: Початок» (2005 рік), «Темний лицар» (2008) и «Темний лицар: Відродження легенди» (2012).

«Я вважаю, щось вийшло б, якби Кріс Нолан коли-небудь сказав “Знаєте, у мене є ще одна історія, яку я хочу розповісти“. І якби він хотів зробити мене частиною цієї історії, то я б погодився», — пояснив Бейл в коментарі Screenrant.

Ще у 2019 році актор розповів, що вони з Ноланом ще до початку роботи над трилогією «Темного лицаря» домовилися «зупинитися після зйомок третьої частини». Так Крістіан прокоментував відмову від зйомок у новій частині саги, яку планували зняти у Warner Bros.

Крістіан також вважає, що трилогія стала успішною завдяки роботі Нолана. «Ми знали, що мали дати новий погляд на комікси. Люди сміялися з мене, коли я говорив про те, що ми покажемо нового Бетмена. Я вважаю, що все спрацювало завдяки роботі Кріса над фільмом».

Інтерв’ю Бейла виданню Screenrant було присвячене його ролі у стрічці «Тор: Любов і грім», режисером якої виступив Тайка Вайтіті. Українська прем’єра фільму запланована на сьоме липня.

Бейл зіграв роль антагоніста Горра — вбивці богів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis