KSENIASCHNAIDER та BASEMNT випустили спільну капсулу джинсів

KSENIASCHNAIDER та київський концепт-стор BASEMNT представили колаборацію FRAGMENT. Це спільна капсульна колекція джинсів, натхненна художнім авангардом 20-го століття, «метою якого було порвати з усім старим та створити нову систему цінностей та нове суспільство»

This publication is also available in English

За словами команди, дизайн джинсів вони розробили ще до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, проте зі зрозумілих причин відклали реліз.

«Назва FRAGMENT з’явилася після початку повномасштабної війни та присвячена тріщині всередині кожного серця. Це чорна пляма на полотні життя. Це фрагмент, який залишиться таким у пам’яті назавжди, — пояснюють задум в KSENIASCHNAIDER та BASEMNT. — Але це фрагмент на зебрі життя, і за ним завжди слідує біла смуга, про що нагадує деталь кожної моделі». 

Моделі з колаборації представлені в чотирьох варіантах. Кожна пара виконана у техніці подвійного колажу та поєднує джинсовий матеріал двох кольорів: чорного з білим, білого з чорним, блакитного з білим та сірого з білим.

Всі джинси доповнили зеленой нашивкою з написом «ДЖИНСИ» ззаду на поясі. Це перші моделі KSENIASCHNAIDER, де слово «ДЖИНСИ» на заднику написано українською мовою.

Купити джинси можна онлайн та в концепт-сторі BASEMNT на вулиці Городецького, 11. Охочі придбати капсулу за кордоном можуть зробити це на сайті.

Частину прибутку з продажу капсули команда перерахує до «перевiреного благодійного фонду партнерiв BASEMNT», який займається підтримкою українських військових та цивільних. 

В липні KSENIASCHNAIDER представив колаборацію з українською дизайнеркою Дарією Білою. Вони випустили благодійну лімітовану капсулу з речей у техніці печворк.

Докладніше про спільні моделі ми розповідали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis