KSENIASCHNAIDER випустили колаборацію з американським брендом DL1961

Український бренд KSENIASCHNAIDER об’єднався з екологічним денім-брендом DL1961 для спільної капсули весняно-літнього одягу. Придбати речі з колекції вже можна на сайті DL1961

Речі для капсули команди брендів розробляли в Києві та Нью-Йорку, а виготовляли одяг в Пакистані, використовуючи за основу використані раніше матеріали.

Колекція складається з чотирьох нових моделей джинсів, двох моделей шортів, а також топу та спідниці.

Речі прикрасили фірмовими дизайнами Ксенії Шнайдер — печворком з клаптиків деніму та «джинсовим хутром». Останній виготовляється шляхом розрізання невеликих прямокутних клаптиків деніму, які пришивають до основи та пропускають через декілька циклів прання, — після цього вони перетворюються на об’ємну джинсову бахрому.

«Джинсове хутро» Ксенія вперше представила в травні на міжнародній виставці Indigo, організованій американським денім-брендом Dl1961 в Лондоні. На Indigo представляли одяг світових брендів, які використовують сталі техніки у виробництві джинсових речей. Запрошення Шнайдер отримала напряму від Сари Ахмед — організатора Indigo та засновниці Dl1961, після чого бренди вирішили співпрацювати надалі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KSENIASCHNAIDER (@kseniaschnaider)

«Коли я вперше відкрила для себе Ксенію, мене так надихнуло те, що вона створює з деніму. Її унікальна естетика, дизайни та стимул продовжувати роботу в складних для України умовах є доказом її таланту, — розповіла Сара Ахмед. — Циклічність, сталий розвиток та креативність — одні з багатьох цінностей, які поділяють наші бренди».

Ксенія додала: «Наша співпраця не лише відображає найсильніші сторони обох брендів, а й підтримку, любов та пристрасть до власної роботи. Вона про те, щоб посилити свідомість щодо роботи з денімом, а також зусилля у сфері сталого розвитку».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KSENIASCHNAIDER (@kseniaschnaider)

KSENAISCHNAIDER — денім-бренд, заснований дизайнерами Ксенією та Антоном Шнайдерами у Києві у 2015 році. На рахунку марки покази в Парижі, Китаї, Німеччині, Грузії та Японії, а речі KSENIASCHNAIDER продаються більш ніж у 70 магазинах по всьому світу, серед яких ритейлери Selfridges та Farfetch.

Їхні колекції привернули увагу світової преси, включаючи i-D, Dazed, Vogue, New York Times та WWD, а також моделей та зірок: наприклад, Белли Хадід, Адвоа Абоа, Дуа Ліпи та Селін Діон.

DL1961 — американський сімейний бренд, заснований у 2008 році. Він спеціалізується на роботі з денімом преміум-класу, використовуючи лише екологічні процеси виробництва. Наприклад, для роботи заводів бренд використовує енергію від сонячних батарей, в основі речей лежать перероблені матеріали та пластикові відходи, а у виробництві речей використовують меншу кількість води: 98% використаної брендом води очищають на власних станціях та використовую знову для наступних процесів.

За словами генерального директора бренду Захри Ахмеда, вони «зосереджені навколо інновацій та технологій» в денім-індустрії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis