Перший погляд: Нова колаборація A-COLD-WALL* та Eastpak

Бренд Семюела Росса A-COLD-WALL* представив спільну капсульну колекцію з Eastpak. Вона складається з трьох нових силуетів: рюкзака, сумки-тоут та поясної сумки у вигляді кобури

Рюкзаки та поясні сумки виконали у сірому та помаранчевому кольорах, а сумки-тоут — лише у сірому. В основі аксесуарів — міцний полотняний матеріал. 

Всі айтеми прикрасили  рефлективними «кодовими принтами» у стилістиці A-COLD-WALL*. Моделі також доповнили ярликами з подвійним брендингом та матовою фурнітурою у чорному кольорі.

Купити аксесуари з колаборації можна на сайті A-COLD-WALL*.

В грудні 2022 року A-COLD-WALL* та Dr. Martens представили новий спільний дроп, до якого увійшли чоботи моделі 1460 та черевики 1461 і 1461 Bex. Докладніше про пари ми розповідали в нашому матеріалі.

A-COLD-WALL* заснував у 2015 році Семюел Росс — дизайнер та колишній помічник Вірджила Абло в Off-White. Марка характерна речами, що поєднують робочий одяг та футуристичну естетику.

Рос представляє свої колекції на Тижнях моди в Лондоні та Мілані, а на рахунку A-COLD-WALL* колаборації з Nike, Off-White, Dr. Martens, Converse, Diesel, Такасі Муракамі та іншими.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis