«У нас гірше, ніж в Україні». Кріс Рок випустив стендап про культуру скасування і не тільки

5 березня комік та актор Кріс Рок виступив зі стендапом «Вибірковий гнів» (Selective Outrage) на Netflix. Утім, переглянути його тепер не можна, адже це була ексклюзивна онлайн-трансляція, яка не збереглася на стримінгу. Показ розпочинався о п’ятій ранку за київським часом. Поки що невідомо, чи концерт додадуть до бібліотеки Netflix згодом. Під час 50-хвилинного виступу Рок висловився про ляпас, який отримав від Вілла Сміта на «Оскарі» у 2022 році, вибіркове правосуддя у США, культуру скасування, а також згадав Україну, порівнявши її з Америкою

«У нас гірше, ніж в Україні, — розпочав Кріс Рок свій монолог про розбіжності поглядів у США. — Так, я це сказав, І знаєте чому? Тому що Україна згуртувалася, а Америка чітко розділилася. Якщо росіяни прийдуть сюди тепер, половина країни скаже: “Давайте їх вислухаємо”. Зараз ми у поганому становищі».

Згадуючи ляпас від Вілла Сміта на церемонії нагородження «Оскар», Кріс сказав: «Я спробую провести шоу сьогодні без жодних образ. Спробую якнайкраще, адже ніколи не знаєш, звідки прилетить. Завжди кажуть, що слова ранять… Того, хто так каже, ніколи не били по обличчю. Я люблю Вілла Сміта все життя. Я вболівав за Вілла Сміта все життя, а тепер я дивлюся “Звільнення” (Emancipation, 2022), щоб дивитися, як його б’ють батогом».

Рок не обійшов увагою і культуру скасування: «У мене нема проблем щодо пробудження. Зовсім нема. Я за соціальну справедливість. Я за те, щоб маргіналізовані верстви населення отримали свої права. У мене проблеми із вибірковим гнівом. Ви знаєте, про що я. Хтось щось робить і його скасовують. А хтось робить те саме, і нічого. Ви знаєте, про що я. Про тих людей, які слухають пісні Майкла Джексона, але не вмикають R. Kelly. Той самий злочин, але в іншого кращі пісні».

Після Кріса також виступили коміки Девід Спейд, Дана Карві, Арсеніо Голл та інші, а перед початком головного виступу на сцену вийшов актор Ронні Чієн («Шан-Чі та легенда десяти кілець», 2021). «Ми могли записати весь виступ [Кріса Рока] і ніхто б на це не зважав, — почалося вступне слово Чієна. — Але ми ведемо трансляцію із благородною метою: щоб нарешті вбити традиційне телебачення та позбавити його страждань. Якщо добре прислухатися, то почуєте, як бейбі-бумери скасовують останню підписку на кабельні канали».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis