Квентін Тарантіно готується до зйомок свого останнього фільму

Остання стрічка режисера називатиметься The Movie Critic («Кінокритик»), пише The Hollywood Reporter із посиланням на власні джерела. Квентін вже закінчив сценарій, а знімання розпочнуться восени 2023 року 

Історія майбутнього фільму розгортатиметься в Лос-Анджелесі 1970-х років, а сюжет буде зосереджений на жіночому персонажі.

За інформацією The Hollywood Reporter, цим персонажем ймовірно стане Полін Кейл — американська журналістка та кінокритикиня, яка з 1968 по 1991 рік писала для The New Yorker. Інші деталі стрічки не розголошуються.

«Кейл була відома своїми запеклими сварками з редакторами та режисерами. Наприкінці 1970-х вона протягом короткого періоду працювала консультантом у Paramount… Схоже, що цей період збігається з часовим проміжком сценарію. Крім того, відомо, що Тарантіно глибоко поважає Кейл…», — говорять в The Hollywood Reporter.

Поки невідомо, яка студія візьметься за виробництво проєкту, проте питання може вирішитись вже цього тижня. Джерела The Hollywood Reporter повідомили, що наразі Тарантіно схиляється до Sony, яка працювала з режисером над його дев’ятим фільмом «Одного разу в… Голлівуді». Тоді студія уклала з Квентіном унікальний договір, за умовами якого авторські права залишались у режисера.

Події дев’ятого фільму Квентіна Тарантіно «Одного разу в… Голлівуді» розгортаються у 1969 році, під час розквіту гіппі-культури та вбивства дружини режисера Романа Поланскі Шерон Тейт (Марго Роббі) й інших людей членами комуни Чарльза Менсона.

У центрі сюжету історія зірки вестернів актора Ріка Далтона та його дублера Кліффа Бута, які намагаються підкорити Голлівуд. Їх грають Леонардо Ді Капріо та Бред Пітт. Персонажі Пітта й Ді Капріо живуть поруч з Тейт та Поланскі.

У 2021 році режисер випустив однойменну книгу. Вона містить альтернативні версії сцен однойменного фільму, флешбеки, посилання, лекції про мистецтво кіно й інші подібні тексти. В липні 2022 року роман вийшов українською мовою.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis