DTF Magazine та Gasoline Radio проведуть в МОТ серію музичних перформансів. Хто виступатиме

DTF Magazine та онлайн-радіо Gasoline продовжують знайомити з українською музикою, яка часто залишається поза увагою широкої аудиторії. Спеціально для МОТ команди готують серію камерних перформансів, які розпочнуться 14 березня з виступу Олексія Лупашка — українського мультиінструменталіста, учасника гурту Potreba Group та проєкту Acid Soup

Кожен із запрошених артистів використовуватиме народні музичні інструменти, відкриваючи їхнє звучання. Або ж експериментуватиме, наприклад, поєднуючи їх з електронним звучанням та створюючи музику тут і зараз.

В роботах Олексія Лупашко поєднується жорсткий ембієнт з імпровізацією на традиційних інструментах. Гра навколо діджиталізованого звуку з використанням архаїчних виражальних засобів перетворює його виступи на «театралізовану дію довільної форми».

«Спеціально для МОТ музикант підготував окрему програму, під час якої відбудеться трибічна комунікація між артистом, його інструментом та слухачем. За допомогою мови музики, що існує опосередковано, автор постане своєрідною проєкцією людини в межах виставкового простору, який звів себе посеред міської площі», — розповідають DTF Magazine та Gasoline Radio. 

Під час перформансу Лупашко поєднуватиме гру на традиційних інструментах: тилинці, сурмі, козі та джоломизі разом із потоками синтезованих текстур. 

Виступ у MOT стане одним із кількох благодійних концертів Олексія Лупашка, які він також планує представити у Києві, Одесі, Львові і Тернополі. На кожному з них музикант гратиме спеціальну ексклюзивну програму, яка не повторюватиметься.  

Як потрапити на перформанс

Початок запланований на 19:30. Вхід на подію можливий лише за попередньо придбаними квитками на сайті Concert.ua

Ціна квитка — 200 грн. Всі кошти з продажу квитків йдуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії (докладніше тут).

Кількість місць обмежена.

Особливості відвідування

1. Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 12:00 до 19:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.

2. У разі повітряної тривоги у Києві подія припиняється, а відвідувачі зобов’язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, виступ артиста продовжиться. У випадку остаточного скасування івенту, організатори розглянуть можливість повторної події.

3. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а за необхідності скористатись спеціально облаштованою вбиральнею.

4. Більше про особливості відвідування — на сайті квиткового оператора.

Про спільні етери DTF Magazine та Gasoline

Влітку та восени 2022 року DTF Magazine та Gasoline провели ТРИ спільні етери, метою яких було висвітлення української культури. Під час івентів також збирались донати на підтримку волонтерських ініціатив «Лівий берег» та Kyiv Angels. Докладніше про перший етер ми розповідали тут, а про другий, присвячений 31-й річниці Незалежності України, — тут.

Третій, вже міжнародний, етер пройшов у жовтні. Команди DTF Magazine та Gasoline Radio об’єдналися з дружніми амстердамськими колективами — Into The Woods Festival, ADE Hangover, Treehouse та ї.collective — та представили 10 електронних лайвів, які транслювались одразу з Києва та Амстердама.

Інші найближчі події в МОТ

13 березня. Спеціальний показ документального фільму «Життя на межі»

Що таке MOT?

«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake. У двоповерховій конструкції, збудованій з 27 контейнерів-модулів, протягом трьох місяців відбуватиметься виставка за участі 25 художників з 10 країн та серія спеціальних подій.

У такий спосіб команда хоче продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії. DTF Magazine представляє серію публікацій, у якій розповідатиме історію проєкту та знайомитиме з його учасниками.

20 лютого в MOT стартувала серія кінопоказів в колаборації з Docudays UA. Докладніше про програму та фільми ми розповідали в нашому матеріалі.

don’t Take Fake представляє MOT. Слідкуйте за проєктом у нашій спецтемі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis