Фільм Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург» виходить в український прокат

Другу повнометражну стрічку Антоніо Лукіча («Мої думки тихі») «Люксембург, Люксембург» показуватимуть в українських кінотеатрах з 13 квітня. Світова прем’єра фільму відбулась у вересні у другій за значущістю секції «Горизонти» Венеційського кінофестивалю 

«Люксембург, Люксембург» розповідає про братів-близнюків Васю та Колю, покинутих батьком у п’ятирічному віці. Через багато років вони дізнаються про смерть батька в Люксембурзі. Один із них вирішує відправитись до чужої країни, щоб дізнатися, яким був батько, а другий зробить усе, щоб йому завадити. 

Головні ролі в фільмі виконали Аміл та Раміл Насірови з гурту «Курган та Агрегат». 

«Якщо “Мої думки тихі” — це перший український фільм про високого чувака, то “Люксембург, Люксембург” — мабуть, перший український фільм про близнюків з міста Лубни. Це історія про двох хлопців, які намагаються зрозуміти, як влаштоване життя, спираючись на приклад свого батька. Один з братів вважає його за героя, а інший – намагається триматись подалі від його кримінальної фігури, – розповідає ідею стрічки Антоніо Лукіч. — Цей фільм про вічне, тільки не пафосно, а на слобожанському суржику». 

Над сценарієм до фільму Лукіч працював зі співзасновниками кінопродакшену ForeFilms Ганною Соболевською та Володимиром Яценком.

Зйомки «Люксембург, Люксембург» проходили у 2021 році у Лубнах Полтавської області, на поліцейському полігоні у Києві та в Люксембурзі. Завершували роботу над стрічкою вже після початку повномасштабної війни в Україні 24 лютого. 

У жовтні Netflix придбав права на показ пакета українських стрічок. Серед фільмів — «Мої думки тихі» Антоніо Лукіча.

Докладніше про це читайте в нашому матеріалі.Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis