KyivMusicFilm випустить в український прокат новий фільм Франсуа Озона

24 листопада в український прокат вийде нова стрічка Франсуа Озона «Петер фон Кант». Фільм став вільною адаптацією знятої у 1972 картини «Гіркі сльози Петри фон Кант» Райнера Вернера Фасбіндера та своєрідним омажем радикальному майстру нового німецького кіно

Дія нової роботи Озона відбувається у Кельні, в середині 1970-х. Головний герой — Петер фон Кант, успішний режисер, який веде гедоністичний спосіб життя і постійно принижує свого відданого помічника.

Одного разу він палко закохується у значно молодшого за себе Аміра. Захоплення Петера новою музою переростає у хворобливу одержимість, приречену на страждання.

В оригінальному фільмі Фасбіндера йшлося про успішну модельєрку Петру, яка двічі розлучилась, має напружені відносини з матір’ю і ще гірші з донькою. Петра закохується в молоду дівчину Карін, яка маніпулює почуттями головної героїні. Її цікавить лише пропуск у світ моди. У своєму фільмі Франсуа Озон змінив стать Петри на чоловічу та «зі звичною іронією створив особистий і грайливий автопортрет».

Головні ролі у стрічці зіграли Дені Меноше («Безславні виродки»), Ізабель Аджані («Одержима») та Ханна Шигулла («Гіркі сльози Петри фон Кант»).

У 2000 Франсуа Озон вже працював з матеріалом Райнера Вернера Фассбіндера, екранізувавши його п’єсу «Краплі дощу на розпечених скелях». Її прем’єра теж відбулася на Берлінале й отримала приз «Тедді», що вручається стрічкам на ЛГБТК-теми.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis