Київський бренд keep представив новий лукбук рюкзаків та сумок

В новому весняному лукбуці keep показані речі з попередніх дропів 2022 року, нові айтеми та аксесуари з екологічної лінії keep it green. Фотографії доповнили речами київського бренду O(FourFour)

Серед нових айтемів представлені сумки моделі Arakawa та рюкзаки Flatiron з матеріалу Cordura в нових кольорах — олива та сірий, та нова модель рюкзака Koktebel з жатої парашутної тканини.

В коментарі DTF Magazine засновник keep Микола Серезітінов розповів, що останній є своєрідним переосмисленням зовнішнього вигляду вінтажних рюкзаків Parachute від Nike. Він додав, що назва нових рюкзаків відсилає до однойменного кримського міста — подібно всім виробам бренду, які мають прив’язку до певних локацій.

«Назва Koktebel прийшла на думку, мабуть, бо я родом з Феодосії, а Коктебель — це її місто-супутник. Воно для мене дуже рідне і я сподіваюся, що вже дуже скоро ми зможемо знову там побувати, в українському Криму», — розповів Микола.

Рюкзаки Koktebel представлені у трьох кольорах: ментоловому, наві та коричневому.

Образи моделей доповнили речами бренду O(FourFour). За словами Серезітінова, keep та O(FourFour) «дуже споріднені за стилем та аудиторією», а ця співпраця «зблизила бренди та надихнула на подальше партнерство». Стилізував зйомку сам Микола.

 

keep створювався як бренд рюкзаків WE ARE ABLE. У 2017 році, після шести років роботи, він провів ребрендинг та змінив підхід до виробництва аксесуарів.

Докладніше про це засновник keep Микола Серезітінов розповів у нашому матеріалі.

keep робить акцент на міській естетиці: у кампейнах просуває Київ та створює колаборації з локальними художниками та командами, серед яких фестиваль don’t Take Fake, видання The Village, вуличні художники OBIES та RUBAE.

У 2021 році бренд запустив еколінію — keep it green.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis