Київський бренд O(FourFour) випустив нову осінньо-зимову колекцію

Київський бренд O(FourFour) представив десятий дроп під назвою EXTEND. Це колекція осінньо-зимового одягу, який «є втіленням експериментального та експансивного підходу» бренду до виготовлення речей 

This publication is also available in English

За словами команди, річний цикл виробництва вони кремо поділяють на два сезони: весняно-літній та осінньо-зимовий. Для першого вони роблять акцент на перевірених базових айтемах, «вносячи еволюційні зміни у їх стиль та архітектуру», а в роботі над другим більше експериментують, працюють з новими для себе силуетами та розширяють асортимент.

В новій колекції O(FourFour) вперше представили власні моделі верхнього одягу — жилети THOR та INDRA. Силуети натхнені зовнішнім виглядом та функціональністю рятувальних жилетів та військових плитоносок.

Водонепроникні стобані жилети виготовлені зі 100% переробленого поліестеру. В якості утеплюючого наповнювача всередині використали високофункціональний біосинтетичний пух.

На відміну від мінімалістичного THOR, модель INDRA доповнили великою передньою та декількома додатковими кишенями, а також двома блискавками та затяжкою внизу.

Бренд також випустив дві нові моделі штанів — ORI та брюки-карго OBU.

В O(FourFour) силует ORI називають однією з найскладніших конструкцій в асортименті. Об’ємні штани виконані з декількох конструктивних елементів, які складаються у готову річ по прикладу орігамі, доповнені кишенями, затяжками та подвійною резинкою на поясі.

Штани-карго OBU — це «дань бренду масовому українському волонтерському руху». Штани в стилістиці робочого одягу доповнені декількома функціональними зовнішніми та внутрішніми кишенями.

До EXTEND також ввійшли светр RESS, який став першим в’язаний виробом в асортименті O(FourFour), щільний лонгслів AIUR та флісове худі вільного крою GAIA. Аксесуари в колекції представлені чохлом для ноутбуку SILEX.

«Як і будь-який інший український колектив, ми знаходимось під важким впливом варварської військової навали. Наше міське та природне середовище так само зазнає нападу, як і наші люди та наші цінності. І все ж, ми приймаємо виклик, адаптуючи нашу роботу до нової реальності, частково черпаючи натхнення із захисного спорядження, і таким чином в черговий раз відкриваючи нові підходи до різноманітності та складності наших виробів», — пояснюють в O(FourFour).

Купити речі з нової колекції можна на сайті бренду.

O(FourFour) — київський бренд, заснований у 2019 році. Спочатку він випускав жіночий одяг для водних видів спорту, а основною річчю бренду були боді з компресійного матеріалу. Тепер бренд також випускає жіночий, чоловічий та унісекс-одяг, серед якого футболки, лонгсліви, худі та лонгсліви.

Для виробництва всіх речей команда використовує функціональні матеріали та намагається шукати стійкі варіанти для виробництва. Наприклад, для створення купальників, боді та лосин вони використовують тканину Econyl на основі переробленого океанічного пластику. Замість неопрену O(FourFour) використовує американський матеріал Yulex, речі з якого виробляє аутдор-бренд Patagonia.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis