Лана Дель Рей пожертвує гроші з концертів містам, у яких вона виступала

Співачка передасть гроші з продажу квитків містам, у яких вона виступила в рамках свого туру на підтримку альбому Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd

Тур тривав близько чотирьох місяців, протягом яких співачка дала 27 шоу.

«Я просто хочу подякувати вам і кожному місту, де я виступила. І я також хочу повідомити, що гроші з кожного квитка, кожен долар повернеться назад у міста», — поділилась артистка під час свого останнього концерту туру в Чарлстоні.

@lanzadelrey

Lana Del Rey Activism a Thread #lanadelrey #lana #lanadelreyedit #lanadelreyfans #lanadelreystans #lanatok #lanadelreyfan #lizzygrant #lanadelreylive #lanatok

♬ original sound – LanzaDelRey

Дель Рей додала, що для неї виступи — «не про гроші». За її словами, вона виступає, бо «любить концерти, а не тому, що має фінансову потребу в них, хоч це й звучить як кліше».

Скільки саме коштів, та у які організації вони підуть артистка не уточнила.

Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd — дев’ятий студійний альбом Лани Дель Рей, який вийшов у березні цього року.

Раніше в інтерв’ю для The Hollywood Reporter співачка заявила, що думає про альбом каверів:  «Я збирала кавери протягом семи років. Я вже сказала багато з того, що хотіла, тому настав хороший час подумати про такий альбом».

У липні цього року артистку також було помічено у ресторані Waffle House. Там Лана приймала замовлення та розливала гостям каву. Пізніше, коментуючи популярність відео з нею у формі закладу, Лана заявила, що хотіла б, аби настільки ж популярним був її останній альбом.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis