Лейбл Standard Deviation проведе перший за рік івент в Києві

29 липня в «клубі на Кирилівській» відбудеться серія лайв-виступів та діджей-сетів від команди лейблу Standard Deviation. Івент описують як «подорож по загадкових куточках українського музичного ландшафту: від традиційних мотивів минулого до авангардних та іноді гротескних звучань майбутнього»

В програмі заявлені виступи п’яти електронних музикантів: експериментальний фолк від Hanna Svirska, «деконструйовані абстракції» від undo despot, «танцювальна музика поза жанрових рамок» від xtclvr, а також гібридний сет від Panghoud

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Standard Deviation (@_standard_deviation)

Початок заплановано на 16:00. Подія відбуватиметься на танцполі Backyard клубу ∄, а квитки можна буде придбати на вході. Ціна — 300 гривень.

Крім того, 29 липня в «клубі на Кирилівській» можна буде придбати платівки та мерч з архіву Standard Deviation. Весь прибуток від продажу направлять до фонду K41 Community Fund.

Останній івент Standard Deviation в ∄ відбувся 11 лютого 2022 року. Це була серія виступів від електронних музикантів, присвячена релізу TYSHA від Katarina Gryvul.

Standard Deviation також оголосили про колаборацію зі школою електронної музики Module Exchange та запустили конкурс.

Команди розігрують п’ять стипендій на початковий курс зі створення електронної музики від Module Exchange, що розпочнеться 18 вересня. Крім того, двоє з п’яти переможців зможуть отримати додаткові стипендії, що покриють поглиблену версію курсу. 

Подати заявку на участь можна до 30 липня за посиланням.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Standard Deviation (@_standard_deviation)

В межах співпраці Standard Deviation також проведе дві лекції на тему «артистичного розвитку та маркетування себе як артиста_ки». Потрапити на них зможуть учні та випускники Module Exchange.

В березні команда «Клубу на Кирилівській» запустила нову серію концертів експериментальної музики MIASMA OF THE REAL («Міазма реального»). Докладніше про проєкт ми розповідали тут.

Standard Deviation — лейбл, заснований у серпні 2020 року командою київського клубу ∄. Standard Deviation позиціонують як «мультидисциплінарний лейбл, створений для міжкультурного обміну між Україною та світом у музиці, мистецтві та видавничій справі».

Дебютна платівка з треками електронних продюсерів Nene H та Poly Chain вийшла у вересні 2020 року. На лейблі також видавалися Diana Azzuz та Rina Priduvalova, Voin Oruwu, Katarina Gryvul, Emil Asadow, D.Dan та Omon Breaker.

В 2020 році редакція британського видання Mixmag внесла Standard Deviation до списку своїх улюблених лейблів року.Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis