Little Simz випустила новий альбом

Пʼятий лонгплей британської реперки Little Simz — NO THANK YOU вийшов менш ніж через тиждень після його анонсу. У нього увійшло 10 треків

«Емоція — це енергія у русі. Віддавай належне своїй правді та почуттям. Позбався страху. Кордони — важливі», — так Little Simz представила нову роботу в Інстаграмі.

Попередній альбом співачки — Sometimes I Might Be Introvert, що вийшов восени 2021 року отримав престижну премію Mercury, яку щороку вручають за найкращий британський або ірландський альбом.

9 грудня перший з 2017 року лонгплей представила американська реперка SZA. SOS містить 23 трек, в його записі взяли участь Тревіс Скотт, Фібі Бріджес, Don Toliver, Ol’ Dirty Bastard, а також Lizzo, чий вокал звучить у треку F2F.

Видання Pitchfork називає нову роботу співачки «амбітною та розкішною» й такою, що «укріплює позицію музикантки, як одного з головних талантів свого покоління та артистки, яка ділиться своїми найпотаємнішими почуттями у незабутні моменти життя». Більше про роботу ми розповіли у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis