SZA випустила новий альбом

SZA представила перший з 2017 року лонгплей — SOS. Він містить 23 трек, в його записі взяли участь Тревіс Скотт, Фібі Бріджес, Don Toliver, Ol’ Dirty Bastard, а також Lizzo, чий вокал звучить у треку F2F

Видання Pitchfork називає нову роботу співачки «амбітною та розкішною» й такою, що «укріплює позицію музикантки, як одного з головних талантів свого покоління та артистки, яка ділиться своїми найпотаємнішими почуттями у незабутні моменти життя».

«SZA опанувала мистецтво внутрішнього монологу й перетворення глибоко особистих спостережень на блискучі пісні, які водночас здаються інтимними, близькими та недоторканними. На SOS вона в один почувається супержінкою, яка заслуговує на цілий світ, а вже наступної хвилини — забутою дівчиною, яка жертвує всім заради покидька. Вона працює з улюбленою дихотомією міленіалів — Погана сучка/Сумна дівчинка, заповнюючи страшенну емоційну безодню між ними», — йдеться у рецензії Pitchfork, який оцінив лонгплей на 8,7 бала з 10.

  

SZA — американська співачка та сонграйтер. Її перший альбом Ctrl вийшов влітку 2017 року й отримав пʼять номінацій на «Ґреммі». У йог записі брали участь Тревіс Скотт та Кендрік Ламар, а менш ніж через девʼять місяців дебютний лонгплей SZA став платиновим (продажі перевищили мільйон копій. — Прим. DTF Magazine).

У нашому материалі ми докладніше розповідали про те, хто така SZA.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis