Locals: Мінімалістичні дощовики київського бренду Arch

Раніше на DTF Magazine була рубрика «Знахідка тижня», але ми подумали, що логічніше розділити її на дві нові. Тепер у рубриці «За ким стежити» будемо знайомити з найцікавішими брендами з різних країн, а в «Locals» розповідати про нові українські марки. Наш новий герой — київський бренд Arch

Про бренд


Arch запустили у вересні 2019 року — презентація дебютної колекції відбулася в київському «Каштані». Поки в асортименті Arch тільки дощовики, однак його команда позиціонує себе як бренд базового одягу.

«Arch не задумувався монобрендом, дощовик ми випустили першим до сезону. Далі плануються колекції базових повсякденних речей, — розповідає DTF Magazine засновниця бренду Лікерія. — Проаналізувавши ринок ми побачили, що багато брендів із повною лінією одягу розробляють своє бачення дощовика. Ми вирішили почати з нього».

Arch складається з трьох осіб: «Один із членів команди відповідає за створення моделей, другий — за візуальну частину, а третій — за комунікацію з клієнтами», — розповідає Лікерія.

Про назву та логотип


«Насамперед, ми надихалися архітектурою: “ARCH” у перекладі з англійської означає “арка”, а ще це скорочення від слова архітектура. Кут у логотипі символізує місце, де можна сховатися від дощу», — пояснює засновниця бренду.

Про виробництво та технології


Дощовики бренду створюються з водонепроникної тканини — поліуретану на поліестеровій основі. «Вона легка та стрейчева, що зручно в носінні. До того ж, цю тканину можна поєднувати спайкою між собою. Для дощовика — це найкраща комбінація», — говорять в Arch.

У дощовиках використовується технологія герметизації швів, вологовідштовхуючі блискавки, а також додаткова система вентиляції.

Тканину й фурнітуру для речей вибирають за кордоном, а першу колекцію дощовиків накладом 100 екземплярів виготовили в Китаї. За словами Лікерії, наступні колекції будуть виробляти в Україні, а нові колекції бренд планує випускати щосезонно.

Де купити


Речі Arch представлені в київському магазині вінтажного одягу «Каштан», київському шоурумі «Лід» та львівському просторі Socle.

Ціна — 2 600 грн.

Інстаграм Arch

Знаєте гарний український бренд? Розкажіть нам про нього прямо зараз — [email protected]

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis