Нове місце: у Львові відкрили простір вуличної культури SOCLE

SOCLE у Львові об’єднує відразу три проекти: шоурум львівського бренда Wander Dossier, снікер-хімчистку AirWash і чайну Tea Room. Він розташований у цокольному приміщенні в центрі Львова

Простір відкрили троє засновників бренду Wander Dossier — Назар Наконечний, Юрій Костирка і Микола Шурін. Вони описують проект формулюванням Socle of the Street Culture, тобто «цоколь, п’єдестал вуличної культури»: «Цоколь у прямому розумінні, оскільки такою є специфіка приміщення, а п’єдестал — у переносному, як платформа для розвитку вуличної культури. У цьому, зокрема, й полягає наша мета».

Однією зі своїх особливостей SOCLE уважають поєднання тематик street і outdoor, а також відзначають, що представлена в них продукція придатна до використання як у місті, так і на природі. «Рідко коли в шоурумі можна придбати легкохідний гамак, спальник чи рюкзак. А в нас вони будуть — і всі українського виробництва», — кажуть власники.

Окрім речей бренда Wander Dossier, тут представлено взуття торгових марок Novesta й New Balance, аксесуари Leleka й Liteway, ножі львівського майстра Krava Knives. Також у SOCLE можна купити журнали La Boussole і Fish, записники MyMag та різні стикербуки.

Ще одним напрямом роботи в SOCLE має стати організація івентів. Наприклад, презентації нової продукції, фотовиставки, зустрічі з різноманітними героями. До того ж у розпорядженні команди на ці потреби — задній двір будинку, який вони планують опорядити.

З найближчих запланованих подій — день народження Wander Dossier та офіційне відкриття SOCLE.


Фото: Назар Наконечний

Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis