Лука Гуаданьїно хоче екранізувати роман Вільяма Берроуза

За інформацією i-D, Лука Гуаданьїно наразі перебуває у пошуках фінансування для свого нового проєкту — кіноадаптації роману Вільяма Берроуза «Квір». Головну роль у стрічці має виконати Денієл Крейґ («007: Не час помирати»)

Роман «Квір» — своєрідне продовження напівбіографічного твору письменника «Наркота», який вийшов у 1953 році. У той час як «Наркота» досліджувала героїнову залежність та торгівлю наркотиками, «Квір» був повністю присвячений темі гомосексуальності, яку видавці вважали надто провокативною на той час. Тому цю книгу випустили лише у 1985 році.

«Квір» розповідає історію героя на імʼя Лі, який прямує до Південної Америки у пошуках наркотиків. Там він проводить час, мандруючи від одного бару до іншого й живучи на допомогу від США за участь у Другій світовій війні.

23 листопада у світовий прокат вийшов горор Гуаданьїно «Цілком і сповна» (Bones And All). Це друга спільна робота італійського режисера та Тімоті Шаламе після стрічки «Назви мене своїм ім’ям».

В основі «Цілком і сповна» лежить роман письменниці Каміл ДеАнджеліс. За сюжетом, дівчина на ім’я Марен Годлі (Тейлор Рассел) подорожує США у пошуках батька, якого ніколи не бачила. У дорозі вона «намагається зрозуміти, чому хоче вбивати та з’їдати людей, які її люблять».

Продюсери описують фільм як «дорожню одіссею двох молодих людей, які шукають себе, свою ідентичність і женуться за красою в небезпечному світі, який не може сприймати їх тими, ким вони є». Це перший фільм Гуаданьїно повністю знятий в США.

Сценарій стрічки написав Девід Кайганич, який раніше працював з Гуаданьїно над сценарієм фільму «Суспірія». У фільмі також зіграли Марк Райланс, Андре Голланд та Майкл Сталбарг.

Вибір Шаламе на головну роль Гуаданьїно пояснював так: «Коли я прочитав сценарій, то подумав, що тільки Тімоті може зіграти цю роль. Все вийшло випадково: я був у Римі й він також, ми вперше змогли зустрітися після року карантинних обмежень через пандемію. Цей персонаж буде для нього чимось абсолютно новим, милим і несамовитим».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis