Мадс Міккельсен зніметься у сімейному горорі про монстра, що живе під ліжком

Мадс Міккельсен виконає одну з головних ролей у сімейному горорі Dust Bunny («Кролик з попелу»), пише The Hollywood Reporter. Напише сценарій до фільму та зрежисує його Браян Фуллер («Американські боги»), з яким Міккельсен працював над серіалом «Ганнібал». Dust Bunny стане повнометражним дебютом Фуллера

Фільм розповість про восьмирічну дівчинку, яка звертається до сусіда з проханням вбити монстра, що живе під її ліжком. За словами малої, чудовисько вбило усю її сімʼю. The Hollywood Reporter припускає, що Міккельсен зіграє роль сусіда.

Старт зйомок запланований на січень 2023 року.

Наразі Фуллер також залучений до ще одного горор-проєкту — серіалу «Кришталеве озеро», що стане приквелом до фільму «Пʼятниця, 13-е». Він співпрацюватиме з автором оригінальної франшизи Віктором Міллером.

«Я познайомився з „П’ятницею, 13-е“ на сторінках журналу Famous Monsters, коли мені було 10 років, і з того часу не припиняв думати про цю історію. Коли йдеться про жахи, A24 підіймає планку та розширяє межі, і я дуже тішуся, що досліджуватиму „Кришталеве озеро“ разом з ними», — розповідає Фуллер.

Виробництвом шоу займеться студія А24 («Макбет», «Свята Мод», «Легенда про Зеленого лицаря»).

«Пʼятниця, 13-е» розповідає про надприродного серійного вбивцю у хокейній масці Джейсона Вурхіза. В одинадцятирічному віці він випадково втопився в озері під час відпочинку у дитячому таборі «Кришталеве озеро». Вурхіз оживає у день своєї смерті — у пʼятницю, 13-е, щоб помститися.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis