Марго Роббі заробила за роль в «Барбі» 50 млн доларів

За інформацією Variety, Марго Роббі заробила за роль в «Барбі» 50 мільйонів доларів — це сума зарплатні акторки та бонуси від рекордних зборів фільму. Сама картина за майже місяць прокату заробила 1,18 мільярда доларів. Найбільш оплачувана акторка в історії кіно — Сандра Буллок. За знімання в «Гравітації» Альфонса Куарона акторка заробила 70 мільйонів доларів — 20 мільйонів у вигляді зарплатні плюс 15% від зборів фільму

Зарплатня Роббі за роль у «Барбі» склала 12,5 мільйонів доларів. Стільки ж заробив і виконавець ролі Кена — Раян Гослінг.

Також «Барбі» стала першим фільмом, знятим режисеркою, якому вдалося заробити мільярд в прокаті. Серед інших «мільярдників», до створення яких долучилися жінки-режисери — «Крижане серце» (1,3 мільярда) та «Крижане серце 2» (1,45 мільярда), зняті Дженніфер Лі та Крісом Баком, а також «Капітан Марвел» (1,1 мільярда), знятий Анною Боден та Раяном Флеком.

Нова робота Ґрети Ґервіґ стала першою картиною кіностудії Warner Bros., якій вдалося так швидко досягнути мільярдної позначки. Попередній рекорд належав «Гаррі Поттеру та смертельним реліквіям. Частина 2» — фільм заробив мільярд в прокаті за 19 днів. А ще це другий найприбутковіший фільм Warner Bros., перший наразі — «Гаррі Поттер та смертельні реліквії. Частина 2» — 1,34 мільярда доларів.

У 2023 році «Барбі» другий після «Братів Супермаріо в кіно» (1,35 мільярда в прокаті) фільм, якому вдалося заробити мільярд в прокаті. І загалом шоста така картина у постпандемійний період після «Людина-Павук: Додому шляху немає», «Топ Ган: Маверік», «Парк Юрського періоду 3: Домініон» та «Аватар: Шлях води».

В липні стало відомо, що «Барбі» — це перший проєкт Mattel Films, новоствореного кінопідрозділу виробника іграшок Mattel. Підрозділ який куруватиме 45 нових проєктів, заснованих на продукції компанії. Докладніше про майбутні стрічки ми розповідали тут.

Робота над фільмом про Барбі розпочалася ще 2014 року. Спочатку компанія-виробник ляльок Mattel уклала договір про знімання із Sony Pictures. За непідтвердженою інформацією головну роль у ньому мала зіграти Емі Шумер («Красуня на всю голову»), яка пізніше відмовилася. У результаті проєкт так і не реалізували через розбіжності між Mattel та Sony Pictures.

Ґрета Ґервіґ приєдналась до команди фільму у 2019 році. Сценарій вона написала разом зі своїм чоловіком, режисером Ноєм Баумбахом.

Окрім Раяна Гослінга та Марго Роббі ролі в стрічці також виконали Емма Макі («Статеве виховання», «Смерть на Нілі»), Сіму Лю («Шан-Чі та легенда десяти кілець»), Майкл Сера («Суперперці», «Скотт Пілігрим проти світу»), Вілл Феррелл («Зведені брати», «Ельф»), Шуті Гатва («Статеве виховання»), Кейт Маккіннон («Шпигун, який мене кинув»), Джон Сіна («Загін самогубців: Місія навиліт»), а також співачка Дуа Ліпа.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis