Репер Oi FUSK випустив новий трек

Хіп-хоп виконавець Oi FUSK випустив сингл «сука хоче бабла», присвячений його роздумам про консюмеризм. Реліз став «першою частиною триптиха про тиск, який відчуває кожен з нас»

У новому треці поряд з думками про культуру споживання Oi FUSK ставить «спостереження за собою і світом», які «метафорично запаковані у меланхолійно-грайливу музичну форму».

«Культура споживання має неабиякий вплив на наше самопочуття. Кожен раз, коли ми купуємо будь-які речі, на душі стає трошки краще. Навіть знаючи, що через годину це пройде, ми неминуче використовуємо цей одноразовий пластир, — пояснює ідею треку Oi FUSK. —  Інколи здається, що еволюція створила цей процес, щоб ми вкрили всю поверхню планети таким собі сміттєвим щитом, і вона зірвалась та полетіла крізь світлові роки». 

За словами артиста, «сука хоче бабла» — це також про чесність із самим собою та про вміння відрізнити справжні бажання від навʼязаного ззовні. 

«Дуальність композиції полягає в тому, що ти завжди знаєш, що саме тебе включає найбільше. І шлях до справжнього “Я“ полягає саме в тому, аби прислухатись до цього».

Oi FUSK виріс та народився у Донецьку, а з 2014 року проживає у Києві.

Займатись музикою він почав ще в університетські роки. В інтерв’ю The Village Україна репер розповів, що, хоч і має три російськомовні альбоми, проте «відлік його кар’єри» розпочався з релізу синглу «По кому подзвін» у травні 2022 року.

«По кому подзвін» — це рефлексія Oi FUSK на повномасштабну війну росії проти України. Репер написав сингл на другий після того, як у березні 2022 року в його дім прилетіла російська ракета. Наразі на рахунку Oi FUSK ще декілька робіт: «Пірʼячко», «ЛОГОС» та липневий «аптека цілодобово», присвячений довоєнному життю.

Oi FUSK також є співзасновником мистецької формації «ГрувГрув», яка організовує серію вечірок, виставки та інсталяції.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis