Мартін Скорсезе зняв рекламу для Chanel з Тімоті Шаламе

Мартін Скорсезе зняв рекламу чоловічого парфуму Bleu de Chanel, головну роль у якій виконав Тімоті Шаламе. У 2010 режисер також працював над першим рекламним відео цього парфуму. Тоді обличчям кампейну став французький актор Гаспар Ульєль, який загинув на гірськолижному курорті у січні 2022

Згідно з синопсисом, відео «досліджує багатогранність особистості, яка намагається прокласти власний шлях у реальності слави. Шаламе грає роль, відверто створену для нього, оскільки його головна задача полягає в  зображенні тієї тонкої межі між надмірною увагою, що приходить зі славою, і прагненням лишатися автентичним у своїй майстерності — уміння, яке Шаламе безперечно опанував».

За словами Скорсезе, для нової реклами Bleu de Chanel він переосмислив ті самі ідеї, що й для кампейну 2010 року, «адаптувавши їх під сьогодення» — «страх та виснаження знаменитості, спокуса красивої жінки та мелодії рок-н-ролу».

«Розказати цілу історію за 60 секунд — справжня вправа на силу мʼязів, і неважливо скільки картин ти зняв і скільки років уже намагаєшся розповідати історії. Можливо, це одна з найскладніших задач», — описав свій досвід Скорсезе.

Шаламе назвав роботу зі Скорсезе «найбільшою честю у своїй кар’єрі»: «Попрацювати з Мартіном Скорсезе у Нью-Йорку? Я ніби викреслив один з найважливіших пунктів у своєму списку справ, які я маю встигнути до смерті».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis