В Києві запустили спілку нічних бізнесів

Команди «клубу на Кирилівській» (∄), HVLV Bar, Keller, Sloi Bar, фестивалів «Брудний пес» і «Мистецтво — зброя», а також онлайн-проєкту «Партія рейверів» зареєстрували громадську організацію UNight. Це об’єднання бізнесів та культурних інституцій, мета якого — представляти та захищати права та інтереси учасників клубної індустрії, сприяти її розвитку та взаємодії з місцевою владою, а також «змінити обличчя нічного життя столиці»

Пояснюючи позиціювання організації, в команді розповіли, що хоч «наразі вони не функціонують вночі, проте індустрія передусім спрямована на заходи в нічний час».

«Ми визначаємо нашу діяльність як важливе культурне явище в українській спільноті та бажаємо розвиватись на рівних умовах з іншими субʼєктами культури… Наша місія — це безпечніше нічне життя, побудоване на принципах сталого розвитку та взаємодії між локаціями, містом та місцевими громадами. В основі цієї ідеї лежать наші головні цінності як спільноти — чесність, сталість, інклюзивність, довіра, соціальна відповідальність, розвиток сучасної культури та відкритість».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UNight (@unight.kyiv)

Крім того, одним з напрямів роботи UNight стане участь у міжнародних конференціях та проєктах, для популяризації нічного життя Києва.

Долучитись до складу організації можуть інші представники барів, клубів, культурних центрів чи фестивалів. Для цього потрібно заповнити заявку за посиланням.

В серпні в Україні запустили видання про електронну музику та клубну культуру «Mixmag Україна».

Франшизу Mixmag придбала київська музична агенція Go West, співзасновниками якої є Олександр та Олексій Варениця. В інтерв’ю DTF Magazine вони розповіли, навіщо українській сцені потрібен Mixmag, а також про те, що відрізнятиме Mixmag Україна від франшизи в інших 22-х країнах.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis