Розробник World of Tanks компанія Wargaming йде з ринків росії та білорусі

Компанія Wargaming, яка є розробником ігор World of Tanks, World of Warplanes та World of Warships, заявила про вихід з російського та білоруського ринків. З 31 березня компанія передала свій ігровий бізнес місцевому управлінню Lesta Studio, яке більше не пов’язане з Wargaming

У заяві компанії говориться, що вони не отримають грошового прибутку від процесу «ні сьогодні, ні в майбутньому». «Навпаки, ми очікуємо, що в результаті цього рішення зазнаємо значних втрат», — пишуть в Wargaming.

Компанія, заснована у 1998 році у білорусі, також розпочала процес закриття своєї студії в Мінську.

В Wargaming уточнили, що на період переходу «їх продукти залишаться доступними в росії та білорусі», проте управляти ними буде вже новий власник.

«Ми будемо виконувати операційний перехід з належною швидкістю, дотримуючись усіх законів та забезпечуючи безпеку та підтримку наших співробітників… Ми будемо надавати якомога більше вихідних і підтримувати наших співробітників, які постраждали від змін». 

На початку березня Wargaming пожертвувала один мільйон доларів на рахунок Українського товариства Червоного Хреста на підтримку лікарень та медичних працівників. Компанія також оголосила, що направить всі вільні ресурси на підтримку 550 співробітників компанії та їх сімей, які постраждали від російського вторгнення в Україну.

20 березня команда-розробник Epic Games заявила, що пожертвує весь прибуток з нового сезону гри Fortnite (з 20 березня до 3 квітня) на гуманітарну допомогу жителям України. Станом на 29 березня команда змогла зібрати 100 мільйонів доларів.

Всі отримані кошти перевели на рахунки ЮНІСЕФ, гуманітарної організації Direct Relief, Всесвітньої продовольчої програми ООН, Дитячого фонду ООН та Програми ООН з питань біженців, що надають українцям медичну допомогу, їжу, воду, предмети першої необхідності, правову допомогу та забезпечують вимушених переселенців житлом.

Частину коштів також перерахували благодійній організації World Central Kitchen, що допоможе українським аграріям ресурсами для проведення посівної кампанії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis