Мемуари Брітні Спірс видадуть українською 

Видавництво «Наш Формат» готує до друку переклад автобіографії Брітні Спірс «Жінка в мені» (The Woman in Me). Реліз українського видання запланований на червень 2024

Мемуари Спірс вийшли 24 жовтня 2023 року в американському видавництві Gallery Books.

«Написані з надзвичайною відвертістю та гумором, революційні мемуари Спірс розповідають про вічну силу музики та кохання, і важливість того, щоб жінка нарешті розповіла свою історію на своїх власних умовах», — йдеться в синопсисі автобіографії.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Gallery Books Group (@gallerybooks)

У «Жінці в мені» Спірс, зокрема, пише про свої стосунки з Джастіном Тімберлейком. Співачка зізналася, що почувалася «спустошеною», коли співак кинув її у текстовому повідомленні, написавши «Все скінчено».

Також Брітні написала, що завагітніла від Тімберлейка у 19 років, але зрештою зробила медикаментозний аборт вдома, позаяк не хотіла йти до лікарні, щоб про вагітність не дізналася преса та її близькі. За словами співачки, та вагітність «не стала для неї трагедією, адже вона збиралася завести справжню сімʼю з Джастином у майбутньому». Але співак переконав Спірс, що вони обидва ще занадто молоді, щоб мати дітей, і вона погодилася на аборт.

Брітні також пояснила, чому 2007 року поголила голову перед папараці у перукарні в передмісті Лос-Анджелеса, а також атакувала машину одного з фоторепортерів. Співачка написала, що тоді вона «не тямила, що відбувається» через смерть тітки Сандри та боротьбу за опіку над дітьми з колишнім чоловіком Кевіном Федерлайном.

«Через мою поголену голову усі боялися мене, навіть моя мати. Проводячи тижні без дітей, я божеволіла знову й знову. Я навіть не знала, як попіклуватися про себе у такій ситуації. Я визнаю, що поводилася, як дитина, внаслідок післяпологової депресії, розлучення, розлуки з дітьми та смерті обожнюваної мною тітки», — написала співачка.

Зокрема унаслідок цих інцидентів 2008 року Спірс за рішенням суду передали під повну опіку її батька Джеймі та адвоката. Вони також отримали повний контроль над фінансовими та особистими справами Брітні.

«З завсідниці вечірок я перетворилася на відлюдника. Охорона приносила мені конверти з медикаментами й слідкувала, щоб я вчасно їх приймала. На мій iPhone встановили функції батьківського контролю. Усе перевіряли та контролювали. Геть усе», — пише про той час співачка у «Жінці в мені».

Від опікунства батька співачка звільнилася лише у листопаді 2021 року.

У мемуарах Спірс також написала, що опікунство «зламало її душу, і виявилося смертельним для її музики, яка колись була усім її життям». Попри те, що тепер вона має змогу «вільно творити, вона геть не має такого бажання».

«Наразі я не думаю про розвиток своєї музичної карʼєри. Настав час бути не тим, ким хочуть люди, а спробувати знайти себе справжню», — підсумувала співачка в мемуарах.

Наразі «Наш формат» відкрив передзамовлення «Жінки в мені» за ціною 490 гривень.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis