Ноа Шнапп з «Дивних див» назвав підтримку України «популярним трендом»

19-річний актор Ноа Шнапп, відомий роллю Вілла Баєрса в серіалі Netflix «Дивні дива», опублікував заяву щодо нападу бойовиків ХАМАС на Ізраїль. В тексті він розкритикував тих, хто «підтримував популярні тренди на кшталт підтримки України», проте не виступив на підтримку Ізраїлю 

Шнапп має єврейське походження. В інстаграм-пості він написав, що «хоче миру, як для палестинців, так і для ізраїльтян» та закликав «перестати обирати сторону та визнати, що ми всі на стороні боротьби з тероризмом».

Проте він також розповів, що, опублікувавши фотографію молодої дівчини, яка 7 жовтня загинула на музичному фестивалі через напад ХАМАСу, отримав багато коментарів про те, що «вона, як і кожен ізраїльський терорист, заслуговує на це», а також звинувачень в тому, що на фоні підтримки Ізраїля «всім байдуже на свободу Палестини».

«Це один із багатьох прикладів публікацій, мітингів і петицій, які підписуються з метою виправдання жорстокості проти невинних ізраїльтян. Вам не обов’язково бути євреєм чи ізраїльтянином, щоб зрозуміти, що це неправильно, потрібно просто мати співчуття та здоровий глузд».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Noah Schnapp (@noahschnapp)

В одному з уривків звернення актор обурився тим, що конфлікт не коментується достатньою мірою в соціальних мережах та згадав про висвітлення війни росії проти України.

«Я зауважив тишу в соцмережах, якої не спостерігав раніше. Люди, які полюбляли підтримувати популярні тренди на кшталт підтримки України чи боротьби зі змінами клімату тепер як у рот води набрали».

Нов додав: «Я сподіваюся, ми дійдемо згоди, що ХАМАС — визнана терористична організація, яка не представляє палестинський народ і цінує вбивства ізраїльтян більше, ні захист власного населення. Єврейський народ бачить ваше мовчання, і не забуде цього. Ви або підтримуєте Ізраїль, або тероризм. Цей вибір не має бути для вас важким».

«Поки ви виправдовуєте вбивства та тортури наших близьких, ми будемо сподіватися і молитися за безпеку, справедливість, свободу та самовизначення в Палестині. Поки ви бажаєте смерті євреям (Gas the Jews), ми промовимо єврейську молитву за мир для всіх ізраїльтян і палестинців. Нагадування про те, що ми, єврейський народ, з нашою любов’ю один до одного та до інших сильніші за вашу ненависть».

Кількома днями раніше Playboy розірвав контракт з порноакторкою ліванського походження Мією Халіфою. Причиною стала підтримка Мією терористичних атак ХАМАС на Ізраїль та висміювання трагедії. Докладніше про ситуацію ми розповідали в нашому матеріалі.

7 жовтня 2023 року палестинське ісламістське бойове угруповання ХАМАС напало на Ізраїль: бойовики вторглись на територію країни та на певний час захопили кілька прикордонних міст. За три дні ХАМАС також випустили понад 3000 ракет на територію Ізраїлю.

10 жовтня Ізраїль заявив, що їхні військові відновили контроль над населеними пунктами на півдні, раніше захопленими ХАМАС, але бойові дії все ще продовжують через ймовірність перебування терористів на території країни.

Станом на 12 жовтня ізраїльська сторона заявила про смерть 1200 ізраїльтян внаслідок нападу. Палестинська сторона повідомила про 1100 вбитих.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis