Монахиня та ковбой проти штучного інтелекту в трейлері нового серіалу від шоураннера «Загублених»

Шоураннер «Загублених» (Lost) та «Вартових» (Watchmen) Деймон Лінделоф і сценаристка «Теорії великого вибуху» Тара Ернандес створили сатиричний науково-фантастичний серіал «Місис Девіс», у якому штучний інтелект панує над свідомістю усіх жителів Землі. Утім не всі земляни згодні з таким становищем речей, зокрема й монахиня Сімона, яка приєднується до групи спротиву, щоб разом відшукати Святий Грааль

Під Святим Граалем, припускає Polygon, повстанці мають на увазі сервери штучного інтелекту, який власне і має назву Місис Девіс. Очолює групу спротиву колишній хлопець Сімони — Вайлі.

Головну роль виконала Бетті Ґілпін («Блиск», «Медсестра Джекі»).

Перший сезон міститиме вісім серій. Премʼєра чотирьох епізодів відбудеться 20 квітня на стримінгу Peacock.

Cтримінг Disney+ працює над серіалом Kaiser Karl («Кайзер Карл»), присвяченому Карлу Лагерфельду. Головну роль у ньому зіграє німецький актор Даніель Брюль («Безславні виродки», «На західному фронті без змін»).

Сюжет заснований на однойменні біографії письменниці Рафаель Бакке. Події проєкту розгортатимуться у 1972 році та розкажуть про прагнення Лагерфельда стати наступником дому моди Chanel.

Серіал також дослідить стосунки модельєра з його партнером Жаком де Башером та суперництво модельєра з П’єром Берже, одним із засновників Saint Laurent та другом Іва Сен-Лорана

Наразі знімання серіалу вже проходять у Франції, Монако та Італії. Коли відбудеться прем’єра поки невідомо.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis