Даніель Брюль зіграє Карла Лагерфельда в новому серіалі Disney+

Німецький актор Даніель Брюль («Безславні виродки», «На західному фронті без змін») зіграє роль модельєра Карла Лагерфельда в шестисерійному серіалі Kaiser Karl («Кайзер Карл»), пише Variety. Виробництвом займається стримінг Disney+

Сюжет заснований на однойменні біографії письменниці Рафаель Бакке. Події серіалу розгортатимуться у 1972 році та розкажуть про прагнення Лагерфельда стати наступником дому моди Chanel.

Проєкт також дослідить відносини модельєра з його партнером Жаком де Башером та суперництво модельєра з П’єром Берже, одним із засновників Saint Laurent та другом Іва Сен-Лорана.

«Серіал покаже унікальний момент трансформації французької індустрії моди 70-х, уособленням якої став Карл Лагерфельд — ікона, що пройшла крізь безліч метаморфоз», — розповіла віце-президент The Walt Disney Company Полін Довен, анонсуючи проєкт в серпні 2021 року.

Сценарій драми написали Ісауре Пізані-Феррі («Вампіри»), Дженніфер Хав («Загадкові вбивства Агати Крісті») та Рафаель Бакке. Режисером першої, другої та шостої серії виступить француз Жером Салле («Одіссея», «Ларго Вінч»), а інші три епізоди зніматиме режисерка та кінопродюсер Одрі Еструго («Рецидивістки», Suprêmes).

Наразі знімання серіалу вже проходять у Франції, Монако та Італії. Коли відбудеться прем’єра поки невідомо.

Карл Лагерфельд — німецький модельєр і колишній креативний директор Chanel та Fendi.

У 1952 році він переїхав до Парижа, де навчався при Синдикаті високої моди. З 1963 року працював з брендами Chloe, Krizia, Charles Jourdan та Fendi. Заснував власний бренд і з другої половини 1980-х років знімав рекламні кампанії для Chanel, Fendi та Karl Lagerfeld.

Лагерфельд не був одружений і не мав дітей. Його єдиним партнером був Жак де Башер, з яким він познайомився 1971 року. У 1983 році Башер пішов від Лагерфельда до французького модельєра Іва Сен-Лорана.

Карл Лагерфельд помер у 2019 році у віці 85 років.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis