В українських кінотеатрах вийде польський реп-мюзикл «Сірі Обличчя»

Незалежний дистриб’ютор кіно про музику та культуру KyivMusicFilm випустить в український прокат польський реп-мюзикл «Сірі Обличчя» (Other People) про «сучасне суспільство, що живе в тіні капіталізму». Стрічку показуватимуть в кінотеатрах Києва, Львова та Дніпра з 30 березня — ознайомитись з розкладом можна на сайті KyivMusicFilm

Фільм «Сірі Обличчя» знятий за мотивами бестселера польської письменниці Дороти Масловської.

Він розповідає історію 32-річного Яніка Каміля, який живе з мамою і мріє стати репером. Натомість він підторговує наркотиками й заводить роман зі старшою заміжньою жінкою. Кожен із них «намагається повернути собі втрачене у буденності відчуття життя, але наростальне розчарування тільки збільшує порожнечу всередині».

 

В KyivMusicFilm стрічку описують як «зухвалу урбан-драму, місцями похмуру, місцями іронічну» та «розповідь про відчайдушні пошуки сенсу життя та розгублених людей, засліплених неоном вивісок великого міста». 

«Сірі обличчя» — дебютний повнометражний фільм польської режисерки Александри Терпінської. 

9 березня в український прокат вийшов документальний фільм «Будинок зі скалок» данського режисера Сімона Леренґа Вільмонта («Віддалений гавкіт собак»).

Цього року «Будинок зі скалок» став єдиним фільмом, номінованим на «Оскар», де серед країн-виробників є Україна. Стрічка змагалась за «Оскар» в номінації «Найкращий документальний повнометражний фільм», проте нагороду так і не отримала. 

Напередодні премії ми поговорили з режисером Сімоном Леренґом Вільмонтом про те, чим його зацікавила історія про Лисичанськ та роботу над стрічкою. Почитати інтерв’ю можна тут:

Режисер Сімон Леренґ Вільмонт: «„Оскар“ — це не про те, наскільки хороше твоє кіно, а скільки в тебе грошей»

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis