На Бродвеї поставлять мюзикл з треками Брітні Спірс

З 22 червня 2023 року у бродвейському театрі Marquis Theatre почнуться покази мюзиклу Once Upon a One More Time, пише Variety. Поставили шоу хіп-хоп хореографи Keone та Mari Madrid. За допомогою хітів Спірс, зокрема Oops I Did It Again, Lucky, Circus та Toxic, постановники хочуть «створити музичну виставу у жанрі фентезі з казковими персонажами», щоб розказати історії Попелюшки, Білосніжки та Русалоньки «з феміністичної точки зору» 

Сюжет розгорнеться довкола зустрічі казковими героїнями письменниці-феміністки Бетті Фрідан, яка на зустрічі книжкового клубу запропонує їм прочитати свою книгу «Загадка жіночності», що мала великий вплив на жіночий рух за рівні права у 1960-х.

За допомогою цієї роботи у дівчат «відкриються очі на те, що у світі існують речі більші за плаття, пошиті пташками та поцілунки справжньої любові».

Once Upon a One More Тіме уперше створили та поставили у Вашингтоні. Вистава отримала неоднозначні відгуки: критик Пітер Маркс з The Washington Post назвав її «зробленою нашвидкуруч сенсацією, що розчаровує», якій «бракує витонченості».

Брітні Спірс до роботи над мюзиклом не залучали.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis