На Megogo можна подивитись 13 анімаційних фільмів з програми фестивалю Linoleum

Медіасервіс Megogo випустив 13 анімаційних стрічок, які ввійшли до цьогорічної програми I’M FINE («ВСЕ ГАРАЗД!») з фестивалю анімації та медіа-мистецтва Linoleum. Подивитися їх безкоштовно можна до 30 жовтня за посиланням — фільми доступні тільки на території України та Великої Британії 

В програмі I’M FINE представлені анімації, що висвітлюють питання творчої кризи, емоційного вигорання та втоми, як зі сторони художника чи автора, так і зі сторони простого споглядача.

«Темп та насиченість сучасного життя дарує багато привілеїв, проте бонусом до них йдуть певні психоемоційні проблеми, про які наші пращури навіть не здогадувалися… Кожна друга людина західного світу, найімовірніше, переживала складний період емоційного вигорання у своєму житті. Проте дослідження не кажуть, яка частина змогла самостійно подолати цю проблему. Скільки потребують допомоги прямо зараз. Скільки з них — ваші колеги, друзі та рідні. А може — це ви самі», — говориться в описі програми.

Фестиваль анімації Linoleum проходив онлайн з 7 по 11 вересня. Організатори також провели три офлайн покази спеціальних програм у Києві, Харкові та Чернівцях.

Темою фестивалю Linoleum, який проходив з 7 до 11 вересня, став «неприйнятний контент». За словами команди організаторів, бойкот російської культури — неприйнятний контент для значної частини західного суспільства. Такий, як звірства російської армії для чиєїсь безтурботної стрічки в Інстаграмі.

Міжнародні фестивалі зараз роблять покази української анімації й водночас висловлюють підтримку російським авторам. Чи навіть закликають українців дякувати міфічним борцям з путінським режимом, тим самим знецінюючи наші давні й сьогочасні колоніальні травми.

Свою відповідь на заклики до «культури поза політикою» команда Linoleum представила у трейлері цьогорічного фестивалю.

До основної конкурсної програми Linoleum ввійшли 63 короткометражні анімаційні фільми з 35 країн. Стрічки підіймають теми любові та сімейних стосунків, прийняття себе та інших, а також розповідають про «дикість сучасного світу» та «власну війну» персонажів.

Крім того, команда фестивалю представила в позаконкурсній програмі експериментальної анімаційні фільми та відеоарт, «створені жінками про жінок», та провели спеціальні покази стрічок українських авторів та фільми на тему війни та боротьби за свободу.

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis