KSENIASCHNAIDER представив нову модель джинсів

Бренд KSENIASCHNAIDER показав нову модель джинсів Brick Jeans («Цегляні джинси»). Вони увійдуть в майбутню весняно-літню колекцію бренду, яку випустять в лютому 2023 року

В коментарі DTF Magazine засновниця бренду Ксенія Шнайдер розповіла, що в роботі над новою моделлю команда надихалась «патернами міста», представленими, наприклад, в роботах скульптора Родні Гарріса.

В основі Brick Jeans лежить класичний силует оверсайс-джинс KSENIASCHNAIDER. «Цегляні» принти поверх джинсового матеріалу наносили лазерним друком.

«Коли я принесла прототип джинсів додому, донька сказала що в неї в грі Roblox є схожий скін. Звичайно ж, я не надихалась самою грою, проте мені сподобався такий збіг і я навіть додала скриншот з її гри до анонсу моделі в Інстаграмі», — додала Ксенія.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KSENIASCHNAIDER (@kseniaschnaider)

В новій колекції KSENIASCHNAIDER Весна/Літо 2023 команда зробила акцент на розробці нових силуетів та модернізації класичних моделей.

До неї увійшли стьобані куртки та жилети, декілька моделей джинсів, а також сорочки, сукні, шорти, топи та спідниці з деніму. Більшість одягу прикрасили принтами у вигляді цегляної стіни, нанесеними за допомогою лазеру.

KSENIASCHNAIDER та київський концепт-стор BASEMNT представили колаборацію FRAGMENT. Це спільна капсульна колекція джинсів, натхненна художнім авангардом 20-го століття, «метою якого було порвати з усім старим та створити нову систему цінностей та нове суспільство».

Моделі з колаборації представлені в чотирьох варіантах. Кожна пара виконана у техніці подвійного колажу та поєднує джинсовий матеріал двох кольорів: чорного з білим, білого з чорним, блакитного з білим та сірого з білим.

Всі джинси доповнили зеленой нашивкою з написом «ДЖИНСИ» ззаду на поясі. Це перші моделі KSENIASCHNAIDER, де слово «ДЖИНСИ» на заднику написано українською мовою.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis