На Мераю Кері подали до суду за пісню All I Want for Christmas Is You

На співачку Мераю Кері та її співавтора Волтер Афанасьєва подали до суду за нібито порушення авторських прав на пісню All I Want for Christmas Is You 1994 року, пише The Guardian. Позивачем став автор пісень Енді Стоун, який вимагає відшкодувати йому 20 мільйонів доларів

За словами Стоуна, ще у 1989 році його група Vince Vance & the Valiants випустила пісню All I Want for Christmas Is You, яка потрапила до чартів Billboard під час різдвяного сезону 1993 року.

У позові музикант пише, що Кері ніколи не зверталась до нього за дозволом використати таку ж назву у своїй роботі. Стоун стверджує, що команда співачки «хотіла використати популярність та унікальний стиль» його пісні, що в результаті «призвело до плутанини». Музикант додав, що його адвокати вперше зв’язалися з Кері та її командою ще у 2021 році, проте «не змогли дійти згоди».

При цьому, обидві пісні мають лише однакову назву, а тексти та музика в них повністю відрізняються.

Guardian також пишуть, що в Бюро авторських прав США зареєстровані 177 записів під назвою All I Want for Christmas Is You. 

All I Want for Christmas Is You Мераї Кері ввійшов до її альбому Merry Christmas, представленого у листопаді 1994 року. Лонгплей став найбільш продаваним різдвяним альбомом всіх часів у США: по всьому світу продали понад 15 мільйонів копій.

З моменту виходу All I Want for Christmas Is You Кері майже щороку очолює різдвяні хіт-паради у різних країнах. За інформацією The Guardian, за 28 років сингл приніс співачці понад 60 мільйонів доларів роялті. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis