На Нижньоюрківській, 31 пройде фестиваль сучасної української культури

14 травня у київському просторі на Нижньоюрківській, 31 пройде одноденний фестиваль української музики, кіно, театру, візуального мистецтва, освіти та тату «Мистецтво – Зброя!». Потрапити туди можна за донат у 200 або більше гривень — всі кошти перерахують на підтримку ЗСУ та запрошених артистів

У програмі: аудіоперформанси від електронних мухикантів Koloah, Monoconda та Volodymyr Gnatenko, виставка художніх робіт Сестер Фельдман, Ані Сєгал та Vlad Naboka SIDE, серії фотографій Георгія Іванченко та Олени Косович, створених з початку повномасштабнї війни в Україні, лекції від письменника Любко Дереша та громадського діяча Ігоря Козловського, а також театральні постановки від Hooligan Art Community, Mariia & Magdalyna + Krkrk та камерна опера від команди Центру сучасного мистецтва «ДАХ».

Музична частина фестивалю пройде на території клубу Otel, театральна — в Closer, а лекції — в приміщенні магазину 24:00 Store. Художні роботи та фотографії розмістять по всій території Нижньоюрківської, 31.

Під час фестивалю також пройдуть благодійні тату-сесії від майстрів студії PlusPlus. Набити тату можна за донат на рахунок одного з фондів: «Повернись живим» чи офіційні рахунки Нацбанку та полку «АЗОВ».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @artweapon.event

За словами організаторів, «Мистецтво–Зброя!» — це «культурний діалог митців та мисткинь під час війни, можливість, крізь оптику іншого, відчути інакший досвід проживання теперішнього».

«У цей особливо непростий період українським митцям важливо творити далі, щоб ділитися з людьми своїми почуттями та емоціями. У сучасному мистецтві України зараз документується наша новітня історія, яку мають побачити й почути в усьому світі. Ми ставимо за мету поширити та популяризувати сучасну українську культуру», — пише команда фестивалю.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis