Емінем заспівав Stan разом з Едом Шираном

5 листопада у Microsoft Theater в Лос-Анджелесі відбулася церемонія введення до Зали слави рок-н-ролу. Емінем став другим після Jay-Z хіп-хоп виконавцем, який потрапив туди за життя. На церемонії репера представляв Dr.Dre, який згадав, що свого часу дуже здивувався, дізнавшись, що Емінем — білий

«Усі в індустрії відмовляли мене від співпраці з ним. Але кожен з нас був саме тим, кого потребував інший, і я був готовий поставити на це свою карʼєру», — розповів Dr.Dre.

Емінем заявив, що навряд заслужив місце у Залі слави рок-н-ролу, позаяк він все ж таки репер. Також у своїй промові репер зізнався у любові до хіп-хопу, а також розповів про наркозалежність: «Я ледь не помер від передозу у 2007, і це було дурнею, тому що — Гейлі (донька репера), закрий вуха — тому, що наркотики були до біса смачними».

Також Емінем зачитав імена усіх музикантів, що вплинули на його творчість. Перераховуючи артистів, якими надихався, репер кілька разів перепрошував за те, що віднімає час у публіки та обіцяв, що вже майже дістався кінця списку.

«І ось цей список, народ, я написав його учора. І все додавав і додавав туди імена. Якщо я когось забув, не ображайтеся. Так от, до вашої уваги список моїх вчителів: 2 Live Crew, Tupac, Third Bass, the Alliance, Apache, Audio Two — Milk Dee, як справи? Awesome Dre, the Beastie Boys, Big Daddy Kane, Big Pun, Big L, Biz Markee, the Notorious B.I.G., звісно ж. Black Moon, the Boogie Monsters, Brand Nubian, Brother J from X Clan, Buckshot, Casual from Hieroglyphics, Chill Rob G, Chubb Rock, Chuck D та Public Enemy. Cypress Hill, D-Nice, Dana Dane, De La Soul — так, наразі я ніби перерахував третину.

Def Jef, Del the Funky Homosapien, DJ Quik, Dr. Dre, звісно ж. Dres from Black Sheep, Ed O.G., EPMD, the Fat Boys, Fat Joe, Fu-Schnickens, Gang Starr, Geto Boys, Heavy D, House of Pain, Ice Cube, Ice-T, the Intelligent Hoodlum, JJ Fad, Jaz-O, Jazzy Jeff та the Fresh Prince, Just Ice, K-Solo, Kid and Play. Я перерахував лише десяту частину!

King Sun, King Tee, Kool G Rap, Kool Moe Dee, KRS-One, Kwame, Lakim Shabazz, Large Professor, Leaders of the New School. Мій старий друг, десь я тебе бачив у залі… Єдиний та неповторний LL Cool J — люблю тебе, бро. Lord Finesse, Lords of the Underground, Mantronix, Masta Ace, MC Breed, MC Late, MC Shan, Melle Mel, Merciless Ameer, Mobb Deep, Monie Love, Nas, Nwecleus, Onyx, Organized Konfusion, Outkast, Andre 3000, Paris, Pharcyde, Queen Latifah, Rakim, Redhead Kingpin, Pete Rock and CL. Я майже закінчив.

Redman, Roxanne Shante, Run-D.M.C., Salt-N-Pepa, Slick Rick та Doug E. Fresh, Snoop Dogg, Souls of Mischief, Special Ed, Stetsasonic — так, я перейшов до літери S. Super Lover Cee та Casanova Run, the D.O.C., the Roots, Black Thought, the Skinny Boys, Tony D, Too $hort, Treach from Naughty by Nature, A Tribe Called Quest, U.T.F.O., Whodini, Wise Intelligent and the Poor Righteous Teachers, Wu-Tang Clan, та YZ».

Після промови репер виконав шість треків — My Name Is, Rap God, Sing For The Moment разом зі Стівеном Тайлером з Aerosmith, Stan з Едом Шираном, Forever та Not Afraid.

Окрім Емінема цього року до Залу слави рок-0нролу ввели співачок Доллі Партон, Карлі Саймон та Пет Бенатар, гурти Duran Duran та Eurythmics, і співака Лайонела Річі.

У травні 2022 року Емінем випустив розширену версію альбому 2022 року — The Eminem Show спеціально до 20-річчя лонгплею.

Репер додав туди інструментальні версії деяких треків, записи живих виступів, а також кілька невиданих треків. Серед останніх — Stimulate, Jimmy, Brian and Mike, The Conspiracy Freestyle та Bump Heads, створені за участі 50 Cent, Lloyd Banks і Tony Yayo. Їх записували для оригінальної версії альбому, але не обрали для фінального трек листа.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis