Гоакін Фенікс порадив глядачам «не приймати гриби» перед переглядом фільму «Усі страхи Бо»

В інтерв’ю кіноплатформі Fandango актор жартома застеріг глядачів від приймання галюциногенних грибів перед переглядом нового фільму Арі Астера («Сонцестояння», «Реінкарнація»), пише Deadline. В стрічці «Усі страхи Бо» Фенікс зіграв головну роль

«Хтось з коледжу розповів мені, що у деяких компаніях друзів є така тема: вони збираються прийняти гриби [галюциногенні] та піти подивитись цей фільм, — розповів Гоакін. — Я просто хочу зробити публічне оголошення і порадити не приймати гриби, а просто піти і подивитися цей довбаний фільм».

Він додав: «Але якщо ви все ж зробите це, зафільмуйте себе. Але краще не робіть цього».

Описуючи власний досвід перегляду «Усі страхи Бо» Гоакін розповів, що «під час деяких епізодів фільму він буквально звивався у своєму сидінні, а те, що Арі зробив зі звуковим оформленням стрічки — справді чудово».

«Це такий багатий світ, і в ньому так багато деталей, які варто побачити. У цьому фільмі стільки насичених, складних тем, але дивитися його — це таке інтуїтивне враження. Ви починаєте замислюватись над сенсом після закінчення, коли всі відчуття вже вщухнуть».

В новому короткому інтерв’ю напередодні релізу фільму Арі Астер розповів, що думав над створенням фільму близько 10 років. Він називав стрічку «епічною та грандіозною».

«Цей фільм як ніби ви накачали юнака антидепресантами та відправили за продуктами. Я мріяв створити фільм, де ти наче проходиш крізь життя чи навіть людину… Це мов єврейський “Володар перснів“, тільки тут герой прямує до будинку матері. Я хочу провести вас через досвід бути невдахою», — пояснив Астер.

«Усі страхи Бо» — це третя спільна стрічка режисера Арі Астера та студії A24. Фільм показуватимуть в українських кінотеатрах з 27 квітня

Сюжет розповідає історію підприємця Бо, який страждає від проблем із психікою. Стрічка покаже декілька десятиліть життя головного героя. Трейлер також натякає, що частина подій відбуватиметься в уяві самого Бо.

«Параноїк вирушає в епічну подорож, щоб повернутися додому до своєї матері», — говориться в синопсисі стрічки.

Разом з Гоакіном Феніксом у стрічці зіграли Натан Лейн («Мишаче полювання»), Стівен Хендерсон («Громадянська війна»), Петті Люпон («Американська історія жахів»), Емі Раян (Lost Girls) і Паркер Поузі («Блейд 3»).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis